Category: Uncategorized

Lista kandydatów do klasy I w roku szkolnym 2020/2021

Lista kandydatów zakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy I Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie w roku szkolnym 2020/2021

 

  1. Bazner Franciszek
  2. Bednarek Wojciech
  3. Bielecka Martyna
  4. Bober Julian
  5. Borzyszkowska Zofia
  6. Braksator Daria
  7. Brucki Kajetan
  8. Burandt Martyna
  9. Cieśliński Michał Marcin
  10. Cyrson Zuzanna Katarzyna
  11. Daszkiewicz Kinga Julita
  12. Domaszk Oliwier
  13. Dułak Wojciech Marian
  14. Durlach Anna Maria
  15. Fenkanin Oleg Stanisław
  16. Foss Filip
  17. Ginter Dawid
  18. Ginter Zofia Patrycja
  19. Gostkowska Julia Maria
  20. Górska Patrycja
  21. Grabowski Jakub
  22. Grodzicka Maria Kesja
  23. Grzenkowicz Lidia
  24. Hamot Oliwia
  25. Jażdżewski Bartosz Paweł
  26. Juchniewicz Jan
  27. Jutrzenka Trzebiatowska Wiktoria
  28. Klimowicz Damian Łukasz
  29. Komarzański Jakub
  30. Kopeć Wiktor Jan
  31. Król Hanna Krystyna
  32. Krüger Marcin Adam
  33. Kulas Mateusz Jan
  34. Kurkowski Piotr
  35. Landowski Kuba
  36. Lenz Paulina
  37. Lipiński Tomasz Krzysztof
  38. Listwon Aleksandra Anna
  39. Literski Maciej Paweł
  40. Litwińska Nikola Katarzyna
  41. Łabuński Bartosz
  42. Łyżwa Milena
  43. Megier Szymon
  44. Myszka Stanisław
  45. Nowicka Maja
  46. Nowicki Alan Adam
  47. Okopińska Karolina Nina
  48. Olejnik Franciszek
  49. Paszel Kinga Barbara
  50. Peplińska Antonina Maria
  51. Porada Brajan Marek
  52. Pucelik Oskar
  53. Pufelski Jan
  54. Rogoża Igor
  55. Rokicki Antoni Franciszek
  56. Rudnik Antonina Helena
  57. Rudnik Kacper
  58. Rudnik Klara Jeżyna
  59. Ruszer Hanna Zuzanna
  60. Sabina Hanna Anna
  61. Sadowski Wojciech Natan
  62. Saj Oskar
  63. Skierka Kornelia Jadwiga
  64. Skrobiewska Paula
  65. Skrzeczyna Hanna
  66. Stępnakowski Maciej
  67. Stolc Bartosz
  68. Strojk Nikodem Antoni
  69. Stubba Patryk Piotr
  70. Stunża Alicja
  71. Sylka Karolina Zofia
  72. Szreder Filip Franciszek
  73. Turzyńska Liwia
  74. Urbaszewska Maria Julia
  75. Warszyński Antoni Piotr
  76. Węsierski Filip
  77. Wiatrowski Maciej Aleksander
  78. Winiecka Julia
  79. Wirkus Kornelia
  80. Wirska Aleksandra
  81. Woźniak Agata Natalia
  82. Wójcik Natalia
  83. Zakrzewski Jakub Jan
  84. Zblewski Szymon

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy I Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie w roku szkolnym 2020/2021

  1. Bożek Piotr Norbert
  2. Brodowski Filip
  3. Kozłowska Kornelia Antonina
  4. Lemańczyk Magdalena Eryka
  5. Lenc Hanna Wiktoria
  6. Szyjka Martyna
  7. Tafelska Maja
  8. Turzyński Aleksander
  9. Wolska Lena

 

Informacja dla rodziców uczniów niezakwalifikowanych

W dniach od 20.05 do 22.05.2020r. odbędzie się weryfikacja wniosków kandydatów niezakwalifikowanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021 przez Komisję Rekrutacyjną (w postępowaniu uzupełniającym). Wyniki rekrutacji uzupełniającej ogłoszone zostaną na stronie internetowej szkoły w dniu 05.06.2020r. do godziny  12:00.

Lista dzieci przyjętych / nieprzyjętych do 1 klasy w roku szkolnym 2019/2020

Lista dzieci przyjętych do pierwszej klasy w roku szkolnym 2019/2020 do Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie

  1. Abzar Ines
  2. Balińska Marta
  3. Bargański Oliwier
  4. Bochenek Filip Andrzej
  5. Bochenek Zuzanna Bogumiła
  6. Borzyszkowski Mikołaj Jan
  7. Bożek Anna Wiesława
  8. Bożek Wojciech
  9. Breske Oliwia Helena
  10. Bukowska Ola
  11. Cała Nadia
  12. Chmielecki Szymon
  13. Chrzan Maciej Nikodem
  14. Cylka Lena Teresa
  15. Czechowski Franciszek
  16. Dekoszczak-Rudnik Milena
  17. Dudek Lena Maria
  18. Fajto Ksawier
  19. Fenkanin Oskar Oliwier
  20. Fijałkowski Władysław
  21. Filosek Mateusz
  22. Fligiel Maja Brygida
  23. Gierszewska Julia
  24. Gliszczyński Bartosz Jan
  25. Gliszczyński Paweł
  26. Gospodarek Antoni Tymoteusz
  27. Górecka Wiktoria Marta
  28. Górna Hanna Elżbieta
  29. Graban Jan Tomasz
  30. Hoppe Agata Oliwia
  31. Jankowska Daria
  32. Jaworska Maja Elżbieta
  33. Jenczyk Zofia
  34. Kaszubowska Kaja Natasza
  35. Kaszubowski Michał
  36. Kreczmer Pola Maria
  37. Kryger Oliwier
  38. Kułakowska Zuzanna Helena
  39. Kuźnicki Adam Bogusław
  40. Lemańczyk Nikola Marcelina
  41. Lenz Aleksandra
  42. Lewański Tomasz Franciszek
  43. Lipska Lena
  44. Lublewski Kornel
  45. Ludziński Filip
  46. Łoza Oliwier
  47. Łyżwa Milena
  48. Maciejewski Jan
  49. Marciniak Karina Laura
  50. Marszałkowska Izabela
  51. Masłowski Kacper
  52. Megier Anna
  53. Miętki Michał Jan
  54. Miotk Mirella
  55. Mrozek Gliszczyński Jakub
  56. Murawska Zofia Anna
  57. Newlin-Łukowicz Julian
  58. Okroy Dawid
  59. Pacyno Martyna Magdalena
  60. Pilipczuk Zofia
  61. Piotrowska Zuzanna
  62. Pituch Maciej Stefan
  63. Porada Przemysław
  64. Prach Dagmara
  65. Pufelski Piotr Sławomir
  66. Rahn Antoni Jarosław
  67. Reschke Tomasz Aleksander
  68. Reszka Wiktoria
  69. Rogalski Mikołaj Kazimierz
  70. Rychter Krzysztof Karol
  71. Sadowski Wojciech Natan
  72. Seroka Pola Zofia
  73. Skorwider Malwina Kinga
  74. Sobisz Maciej
  75. Stężała Hanna
  76. Strojk Rayan
  77. Sułek Jakub
  78. Szewel Tina Bożena
  79. Szulc Cezary Leon
  80. Szutenberg Aleksandra
  81. Szymczyk Antonina Maria
  82. Tarnowski Jan Mirosław
  83. Tkacz Wojtek Łukasz
  84. Wensierska Amelia Helena
  85. Węsierski Szymon Marcin
  86. Zahl Robert
  87. Zembrowski Jakub Oliwier
  88. Żakowska Maja Ewa

 

 

 

Lista dzieci nieprzyjętych do pierwszej klasy w roku szkolnym 2019/2020 do Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie

  1. Bielaszewska Karolina
  2. Brzościk Kacper Wojciech
  3. Fusiek Jakub
  4. Gałązka Małgorzata
  5. Gierszewski Oskar
  6. Gwiździel Aleksandra Anna
  7. Juszkiewicz Maja
  8. Koch Piotr Adam
  9. Łapiński Wiktor Antoni
  10. Orlikowska Karolina Gertruda
  11. Sitarczuk Zofia Barbara
  12. Sommerfeld Stanisław Jakub
  13. Szczerba Nikola Laura
  14. Szymlek Łukasz Jan
  15. Szyszło Marcel Nikodem

 

 

 

W dniach od 21.05 do 23.05.2019r. odbędzie się weryfikacja wniosków kandydatów niezakwalifikowanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020 przez Komisję Rekrutacyjną
(w postępowaniu uzupełniającym). Wyniki rekrutacji uzupełniającej ogłoszone zostaną na stronie internetowej szkoły w dniu 06.06.2019r. o godzinie 12:00.