Category: Koło fotograficzne

Wakacji już czas…

Na koniec roku szkolnego prezentujemy jeszcze kilka prac i już wakacje :)

DSC_0272 DSC_0287 DSC_0302

Wirus nas nie zatrzyma :)

Moi drodzy w związku z pandemią koronawirusa od połowy marca musieliśmy przerwać zajęcia fotograficzne z Wami. Nie oznacza to jednak że nie mogliście robić zdjęć. Mamy nadzieję że zobaczymy je już we wrześniu. Jednocześnie informujemy że we wrześniu nowy nabór na zajęcia foto. Życzymy Wam udanych fotograficznie wakacji. Róbcie dużo ciekawych zdjęć. Do zobaczenia po Wakacjach. Ponieważ minął już ósmy rok naszej pracy na zakończenie trochę wspomnień.

Pozdrawiamy!!!

Opiekunowie koła fotograficznego

Agnieszka Stachlewicz, Katarzyna Franciszkiewicz, Krzysztof Melchert

 

 

Dyskotekowo!

Pani Agnieszka przyniosła na zajęcia lampę imitującą światła dyskotekowe. Efekt na zdjęciach niesamowity. Znowu przydała się umiejętność obsługi manualnej aparatu.

 

 

 

 

Walentynkowa sesja

No takiego tematu nie może zabraknąć na zajęciach foto. Najpierw pomysły. Potem organizacja gadżetów. Na koniec fotografie. Było co robić!

 

 

 

 

Świąteczna szkoła

Nasza grupa podjęła się zadania uwiecznienia tegorocznego wystroju szkoły na Boże Narodzenie. Sprawa prestiżowa bo przecież nasza pani Agnieszka brała udział w tworzeniu tego fantastycznego wystroju. Efekty możecie podziwiać w galerii.

 

 

 

 

Żelkomania

Zapewne wszyscy nam teraz zazdroszczą, ale przecież po sesji trzeba to było wszystko zjeść!!! Zabawa super i bolące brzuchy później.

 

 

 

 

Co można zrobić z dynią?

Ćwiczyliśmy kadrowanie głowy. Ponieważ dynia przypomina głowę trzeba ją było tylko trochę upodobnić. Dzięki temu było łatwiej :)

 

 

 

 

Landrynkowe foto

Na ostatnich zajęciach ćwiczyliśmy pracę z oświetleniem studyjnym. Żeby było ciekawie i słodko użyliśmy do pracy landrynek. Efekty poniżej :)

DSC_0008

DSC_0004 DSC_0008

 

DSC_0004

Magia

Jak zrobić dym bez ognia? Tego nauczyliśmy się właśnie na ostatnich zajęciach. Długi czas naświetlania, statyw  i sznurek wystarczy :)

 

 

 

Minął kolejny rok pracy

Znowu idą wakacje a my będziemy mogli wypróbować nasze nowe umiejętności fotograficzne w różnych plenerach. Życzymy sobie i Wam udanych wakacji. A poniżej galeria wspomnień.