Category: Rekrutacja

Lista dzieci przyjętych / nieprzyjętych do 1 klasy w roku szkolnym 2019/2020

Lista dzieci przyjętych do pierwszej klasy w roku szkolnym 2019/2020 do Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie

  1. Abzar Ines
  2. Balińska Marta
  3. Bargański Oliwier
  4. Bochenek Filip Andrzej
  5. Bochenek Zuzanna Bogumiła
  6. Borzyszkowski Mikołaj Jan
  7. Bożek Anna Wiesława
  8. Bożek Wojciech
  9. Breske Oliwia Helena
  10. Bukowska Ola
  11. Cała Nadia
  12. Chmielecki Szymon
  13. Chrzan Maciej Nikodem
  14. Cylka Lena Teresa
  15. Czechowski Franciszek
  16. Dekoszczak-Rudnik Milena
  17. Dudek Lena Maria
  18. Fajto Ksawier
  19. Fenkanin Oskar Oliwier
  20. Fijałkowski Władysław
  21. Filosek Mateusz
  22. Fligiel Maja Brygida
  23. Gierszewska Julia
  24. Gliszczyński Bartosz Jan
  25. Gliszczyński Paweł
  26. Gospodarek Antoni Tymoteusz
  27. Górecka Wiktoria Marta
  28. Górna Hanna Elżbieta
  29. Graban Jan Tomasz
  30. Hoppe Agata Oliwia
  31. Jankowska Daria
  32. Jaworska Maja Elżbieta
  33. Jenczyk Zofia
  34. Kaszubowska Kaja Natasza
  35. Kaszubowski Michał
  36. Kreczmer Pola Maria
  37. Kryger Oliwier
  38. Kułakowska Zuzanna Helena
  39. Kuźnicki Adam Bogusław
  40. Lemańczyk Nikola Marcelina
  41. Lenz Aleksandra
  42. Lewański Tomasz Franciszek
  43. Lipska Lena
  44. Lublewski Kornel
  45. Ludziński Filip
  46. Łoza Oliwier
  47. Łyżwa Milena
  48. Maciejewski Jan
  49. Marciniak Karina Laura
  50. Marszałkowska Izabela
  51. Masłowski Kacper
  52. Megier Anna
  53. Miętki Michał Jan
  54. Miotk Mirella
  55. Mrozek Gliszczyński Jakub
  56. Murawska Zofia Anna
  57. Newlin-Łukowicz Julian
  58. Okroy Dawid
  59. Pacyno Martyna Magdalena
  60. Pilipczuk Zofia
  61. Piotrowska Zuzanna
  62. Pituch Maciej Stefan
  63. Porada Przemysław
  64. Prach Dagmara
  65. Pufelski Piotr Sławomir
  66. Rahn Antoni Jarosław
  67. Reschke Tomasz Aleksander
  68. Reszka Wiktoria
  69. Rogalski Mikołaj Kazimierz
  70. Rychter Krzysztof Karol
  71. Sadowski Wojciech Natan
  72. Seroka Pola Zofia
  73. Skorwider Malwina Kinga
  74. Sobisz Maciej
  75. Stężała Hanna
  76. Strojk Rayan
  77. Sułek Jakub
  78. Szewel Tina Bożena
  79. Szulc Cezary Leon
  80. Szutenberg Aleksandra
  81. Szymczyk Antonina Maria
  82. Tarnowski Jan Mirosław
  83. Tkacz Wojtek Łukasz
  84. Wensierska Amelia Helena
  85. Węsierski Szymon Marcin
  86. Zahl Robert
  87. Zembrowski Jakub Oliwier
  88. Żakowska Maja Ewa

 

 

 

Lista dzieci nieprzyjętych do pierwszej klasy w roku szkolnym 2019/2020 do Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie

  1. Bielaszewska Karolina
  2. Brzościk Kacper Wojciech
  3. Fusiek Jakub
  4. Gałązka Małgorzata
  5. Gierszewski Oskar
  6. Gwiździel Aleksandra Anna
  7. Juszkiewicz Maja
  8. Koch Piotr Adam
  9. Łapiński Wiktor Antoni
  10. Orlikowska Karolina Gertruda
  11. Sitarczuk Zofia Barbara
  12. Sommerfeld Stanisław Jakub
  13. Szczerba Nikola Laura
  14. Szymlek Łukasz Jan
  15. Szyszło Marcel Nikodem

 

 

 

W dniach od 21.05 do 23.05.2019r. odbędzie się weryfikacja wniosków kandydatów niezakwalifikowanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020 przez Komisję Rekrutacyjną
(w postępowaniu uzupełniającym). Wyniki rekrutacji uzupełniającej ogłoszone zostaną na stronie internetowej szkoły w dniu 06.06.2019r. o godzinie 12:00.

Rekrutacja do 1 klasy 2019/2020


Regulamin rekrutacji uczniów klas I (1)

Zarządzenie

Karta zgłoszenia dla dzieci z obwodu

klauzula informacyjna dla rodziców

Oświadczenie

Wniosek dla dzieci spoza rejonu

Spis ulic należących do obwodów szkół

Procedura i harmonogram typowania  klas III i VI ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie, do przejścia od nowego roku szkolnego 2019/2020 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie

 

 I   Ilość klas do przeniesienia: klasy VI – 3 oraz klasy III – 0.

 II  Procedura typowania klas:

  1. Z  powyższej procedury są wyłączone klasy integracyjne oraz klasy, w których uczniowie rozpoczęli naukę w szkole jako dzieci sześcioletnie z dobrowolnego zapisu rodziców.
  2. Możliwe jest przejście  ucznia do SP nr 1  na podstawie indywidualnie złożonej ankiety przez rodzica.
  3. Możliwe jest przejście całej klasy na podstawie złożonych ankiet rodziców.  Ankiety rodziców ws  przeniesienia oddziału zostaną uwzględnione, gdy przeniesienie uczniów do SP1 zostanie wskazane w stosunku do wartości większej niż 50% wszystkich uczniów z oddziału klasowego. W tej sytuacji oddział ten zostanie wyłączony z procedury dalszego typowania, co oznacza iż zostanie automatycznie wskazany do przeniesienia do SP nr 1 w Bytowie.
  4. W przypadku wytypowania uczniów na podstawie pkt 2, klasy które pozostają w szkole mogą być zreorganizowane.
  5. Podczas konieczności przeprowadzenia typowania oddziałów do SP nr 1 w drodze losowania to:
  • przy typowaniu klas szóstych zostanie wylosowany jeden oddział, który pozostaje w SP nr 2 w Bytowie, pozostałe trzy oddziały przechodzą do SP nr 1 w Bytowie,
    • zostanie ono przeprowadzone w dniu 04 lutego 2019r. o godz. 16.00 w sali nr 46,
    • w losowaniu mogą brać udział trójki klasowe rodziców z klas objętych losowaniem,
    • dyrektor szkoły powołuje komisję w celu przeprowadzenia losowania złożoną z: wicedyrektorów szkoły, przewodniczącego Rady Rodziców, przewodniczącego Rady Szkoły i przedstawiciela wytypowanego przez Samorząd Uczniowski,
    • w czasie losowania obecny jest przedstawiciel organu prowadzącego (gminy) jako obserwator,
    •  wyniki losowania są podane do wiadomości publicznej poprzez e-dziennik i szkolną stronę internetową.
  1. W przypadku gdyby ilość uczniów/liczba klas zgłaszających chęć przejścia do SP nr 1 w Bytowie byłaby większa od zaproponowanej w uchwale Rady Miejskiej w Bytowie, wówczas przechodzą klasy z większą ilością chętnych do przejścia, w przypadku równej ilości uczniów chcących przejść do SP nr 1 klasy wytypowane będą przez  losowanie.
  2. W ankiecie rodzice/prawni opiekunowie zaznaczają tylko jedną odpowiedź.
  1. Ankiety są czytelnie podpisywane przez rodziców/prawnych opiekunów wraz z podaniem klasy do której uczęszcza dziecko i są przechowywane w dokumentacji szkolnej jako potwierdzenie stanowiska rodziców.

III. Harmonogram:

  • 04 grudnia 2018 r. spotkanie z rodzicami klas III o godz. 17.00 w sali gimnastycznej w obecności przedstawiciela gminy: przedstawienie celu spotkania, dyskusja, rozdanie ankiet, pod którą czytelnie podpisują się rodzice wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz klasy, do której uczęszcza dziecko,
  • 06 grudnia 2018 r. spotkanie z rodzicami klas VI o godz. 16.30 w sali gimnastycznej w obecności przedstawiciela gminy: przedstawienie celu spotkania, dyskusja, rozdanie ankiet, pod którą czytelnie podpisują się rodzice wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz klasy, do której uczęszcza dziecko,
  • do 18 grudnia 2018 r. ostateczny termin zebrania przez wychowawców klas ankiet i przekazanie ich dyrektorowi szkoły,
  • do 21 grudnia 2018 r. analiza zebranych ankiet,
  • do 15 stycznia 2019 r. informacja dla rodziców nt. wyników z zebranych ankiet i przedstawienie opcji przenoszenia uczniów/klas (w porozumieniu z organem prowadzącym),
  • 04.lutego 2019 r. w sali nr 46 o godz. 16.00 odbędzie się losowanie jednego oddziału spośród klas szóstych, który pozostaje w SP nr 2 w Bytowie,
  • do 08 lutego 2019 r. ogłoszenie publiczne dotyczącej przejścia uczniów/klas do SP nr 1 w Bytowie.

 

 

 

Ulice z obwodu Szkoły Podstawowej Nr 2 zatwierdzone Uchwałą Nr XXVI/257/2017 Rady Miejskiej w Bytowie z dnia 1 lutego 2017r.

1. Aleksandra Majkowskiego
2. Bursztynowa
3. Floriana Ceynowy
4. Franciszka Sędzickiego
5. Gdańska
6. Henryka Sienkiewicza
7. Jeziorna
8. Juliana Tuwima
9. Juliana Ursyna Niemcewicza
10. Kazimierza Przerwy-Tetmajera
11. Kolonia Jeziorki
12. Konstantego I. Gałczyńskiego
13. Ks. Dr Bernarda Sychty
14. Ks. Dr. Bolesława Domańskiego
15. Ks. Jerzego Popiełuszki
16. Leona Kruczkowskiego
17. Leopolda Staffa
18. Lucjana Szenwalda
19. Marii Dąbrowskiej
20. Michała Mostnika
21. Przemysłowa
22. Słoneczna
23. Stanisława Wyspiańskiego
24. Szczęśliwa
25. Św. Filipa Neri
26. Św. Krzysztofa
27. Wesoła
28. Władysława Broniewskiego
29. Xawerego Dunikowskiego
30. Zofii Nałkowskiej
31. Zwycięstwa32. Rzepnica:
- Bolesława Chrobrego
- Czerwonego Kapturka
- Fryderyka Chopina
- Gen. Ludwika Mierosławskiego
- Henryka Wieniawskiego
- Ignacego Jana Paderewskiego
- Jana III Sobieskiego
- Jana Styp-Rekowskiego
- Jasia I Małgosi
- Jaśminowa
 -Karola Szymanowskiego
 -Kazimierza Wielkiego
- Kopciuszka
 -Królewny Śnieżki
- Ks. Jerzego Popiełuszki
- Kubusia Puchatka
- Liliowa
- Magnolii
- Margaretki
- Różana
- Stanisława Moniuszki
- Stefana Batorego
- Szewczyka Dratewki
- Św. Huberta
- Św. Krzysztofa
- Św. Wojciecha
- Tulipanowa
- Władysława Jagiełły
- Władysława Łokietka
- Wrzosowa