Category: Aktualności

Badminton – Grand Prix Słupska

 

W dniu 19.01.2019 w Słupsku odbyło się trzecie Grand Prix Słupska w badmintonie dla młodzieży i dla amatorów. W turnieju wzięli udział zawodnicy z Koszalina, Sławna, Słupska, Bytowa, Gdańska, Gdyni, Władysławowa.

Tym razem w słupskim turnieju udział wzięło czterech zawodników UKS „Dwójka” Bytów oraz trzech amatorów badmintona. Wśród najmłodszych wystąpiła Aleksandra Treder, która nie miała sobie równych w kategorii U11 ogrywając wszystkie swoje rywalki i rywali (kategoria była połączona razem dziewczęta i chłopcy) gładko w dwóch setach zajmując I miejsce.

Ola spróbowała również sił w wyższej kategorii U15, gdzie rozegrała 5 pojedynków, z czego jeden tylko wygrała zajmując 4 miejsce w ogólnej klasyfikacji. W tej kategorii bezkonkurencyjna była nasza inna zawodniczka czternastoletnia Karolina Brzozecka pokonując wszystkie rywalki. Drugą pozycję uzyskała przegrywając tylko jeden pojedynek Iza Szlachetka również reprezentująca UKS „Dwójka” Bytów.

W kategorii U15 chłopców na trzecim stopniu podium z trzema wygranymi pojedynkami i jednym przegranym uplasował się Sebastian Saldat z UKS „Dwójka” Bytów.

 

Wśród amatorów badmintona w Grand Prix Słupska Open najlepiej spisała się Anna Gostomska – Treder, która wśród 8 startujących Pań uplasowała się na II miejscu przegrywając w finale w trzech setach.

Również bardzo dobrze spisała się nasza amatorska para deblowa Krzysztof Treder i Stanisław Duda plasując się na miejscu V-VI. Natomiast naszym Panom amatorom w grze pojedynczej niestety poszło nieco gorzej zajmując miejsca w przedziale VIII – XVI. Ale jak mówią nasi amatorzy badmintona nie wynik jest tu najważniejszy tylko forma rywalizacji i ruszania się a nie tylko siedzenie w domu. Brawa dla naszych amatorów.

 

Wynki Grand Prix Słupska

 

Kategoria U11 – gra pojedyncza

I miejsce – Aleksandra Treder

 

Kategoria U15 – gra pojedyncza dziewcząt

I miejsce – Karolina Brzozecka

II miejsce – Izabela Szlachetka

IV miejsce – Aleksandra Treder

 

Kategoria U15 – gra pojedyncza chłopców

III miejsce – Sebastian Saldat

 

 

Wynki Grand Prix Słupska w kategorii Open

 

Kobiet.- gra pojedyncza

II miejsce – Anna Gostomska – Treder

 

Na zdjęciu nr 1

Ola Treder na I miejscu

 

Na zdjęciu nr 2

Anna Gostomska -  Treder (mama Oli)

 

 

Informacja o przeprowadzonych ankietach w klasach III i VI

W załącznikach przedstawiamy protokoły z ankiet w klasach III i VI

Protokół z analizy ankiet klas III

Protokół z analizy ankiet klas VI

 

Wolontariusze z wizytą na oddziale dziecięcym Szpitala bytowskiego

6 i 20 grudnia wolontariusze naszej szkoły odwiedzili małych pacjentów na oddziale dziecięcym bytowskiego szpitala. Maluchy otrzymały od Mikołaja drobne upominki i słodycze. Również 20 grudnia uczniowie zawitali do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Bytowie, by złożyć pensjonariuszom życzenia, wspólnie pokolędować i przekazać świąteczne smakołyki.

UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD I DYPLOMÓW Z OKAZJI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. :„ NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA.”:

W dniu 19 grudnia 2018r. w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów w szkolnym konkursie plastycznym pt. : „ Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa” dla klas III i IV. Wszystkim uczestnikom konkursu  i zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Wykonane kartki świąteczne zostaną przekazane dla pacjentów ZOL-u w Bytowie. Dziękujemy!

ORGANIZATORZY:

N-LE świetlicy szkolnej

Przerwa świąteczna

Informujemy, iż w przerwie świątecznej szkoła pracuje następująco:

24.12.2018: świetlica pracuje od 6.30 do 13.00, SEKRETARIAT NIECZYNNY

27.12.2018: świetlica pracuje od 6.30 do 16.30

28.12.2018: świetlica pracuje od 6.30 do 16.30

31.12.2018: świetlica pracuje od 6.30 do 13.00

Wyniki pierwszego etapu naboru na stanowisko urzędnicze referent

protokół 001 (1)

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas III i IV pt.”Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa”: W dniu 14.12.2018r. komisja konkursowa w składzie M. Sobisz i Z. Jakubek oceniła prace plastyczne następująco:

I miejsce:

Kuba Jankowski kl. IIIa

II miejsce: 

Szymon Sylka kl. III b

Bryzek Amelia kl. III b

III miejsce:

Hubert Bober kl. III c

Wyróżnienie:

Zofia Loll kl. IIIa, Matylda Turzyńska kl. IIIb, Flis Oskar kl. IV c, Lena Lisińska kl. IIIb, Ariel Kuzio kl. IIIa.

Uczniowie wykonali przepięknie kartki świąteczne, które zostaną przekazane na szczytny cel dla pacjentów dla pacjentów ZOL – u w Bytowie. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w świetlicy szkolnej w środę dn. 19.12.2018 o godz. 11.00

Otwarcie placu zabaw

W dniu 6 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie placu zabaw przy Naszej Szkole. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, tj. Burmistrz Bytowa Pan Ryszard Sylka oraz Pan Wiceburmistrz Jacek Czapiewski. Byli obecni również uczniowie klas I. Nie obyło się też bez wizyty Św. Mikołaja , który obdarował gości łakociami. Nasz nowy plac zabaw jest inwestycją, na którą czekaliśmy z niecierpliwością. W końcu udało się to zrealizować i mamy nadzieję, że będzie długo służył naszym uczniom.

Konkurs recytatorski

27.11.2018 r. w Bibliotece Miejskiej w Bytowie odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski – związany z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Po przejściu szkolnych eliminacji do finału zakwalifikowały się 3 uczennice naszej Szkoły. W Konkursie Recytatorskim w sumie wzięło udział 6 osób (z klas VIII z różnych bytowskich szkół podstawowych oraz z III klas gimnazjalnych). Recytatorzy prezentowali wysoki poziom przygotowania do konkursu. Ocenie Jury podlegały: opanowanie pamięciowe, dykcja, tempo mówienia oraz umiejętność interpretowania tekstu.

Wśród wyłonionych przez Jury zwycięzców  III miejsce zajęła uczennica naszej Szkoły Hanna Bartosiewicz.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, artystycznego talentu, wrażliwości na słowo poetyckie, a przede wszystkim wielkiej odwagi. Życzymy ciągłego rozwijania pasji i zdolności recytatorskich.

 

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze – referent
Szczegóły rekrutacji dostępne w pliku umieszczonym poniżej oraz w Biuletynie Informacji Publicznej

Zarządzenie nr 35z2018

Regulamin naboru