Category: Aktualności

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

13 października w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Był to dzień, na który wszystkie dzieci bardzo czekały   przygotowywały się.

Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia.

Po uroczystym ślubowaniu i pasowaniu  dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie i stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Otrzymały birety oraz dyplomy od Szkolnej Rady Rodziców.

Uroczyste chwile uwieczniła zdjęciami Pani Agnieszka Stachlewicz.

Kochani Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów, radości ze zdobywania wiedzy, rozwijania swoich pasji, zdolności oraz wielu szkolnych przyjaciół.

DSC_0039 DSC_0061 DSC_0096 DSC_0107 DSC_0109 DSC_0136 DSC_0172 DSC_0245

Nauka zdalna!

Od dnia 24.10.2020r. do dnia 08.11.2020r. uczniowie klasy 4-8 przechodzą na naukę zdalną według dotychczasowego planu zajęć, która będzie prowadzona poprzez dziennik elektroniczny Librus oraz platformę internetową Classroom.

Klasy 1-3 pracują w trybie stacjonarnym według dotychczasowego planu zajęć. Świetlica 1-3 i zajęcia dodatkowe dla tych klas odbywać się będą bez zmian.

Prosimy na bieżąco śledzić informację na Librusie.

Krajowy Turniej Badmintona w Słupsku – UKS Dwójka Bytów

W dniu 17.10. 2010 r. Słupsk był organizatorem Krajowego Turnieju w badmintona w kategorii junior młodszy i młodzik młodszy zaliczany do klasyfikacji Polskiego Związku Badmintona. Dla trenera Jerzego Saldata i jego zawodników był to po turnieju (10.10.2020) w Miastku drugi start w nowym sezonie. Do Słupska przyjechało 54 zawodników z 9 klubów (z czerech województw).

Krajowy Turniej w badmintona Słupsk

turniej4 turniej1 turniej turniej 3

Konkurs „Mistrz Tabliczki Mnożenia”

W wtorek 13.10.2020r. w  naszej szkole odbył się szkolny konkurs matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia”, którego organizatorami były  Magdalena Melchert-Knop, Aurelia Parol. W konkursie wzięło udział 14-stu uczniów klas IV.

Najwyższe wyniki osiągnęli:

I m-ce: Marta Rybarczyk kl. 4d

Piotr Grotkowski kl.4a

II m-ce: Adam Rychter kl. 4b

III m-ce: Jakub Reszka kl.4c

Wyróżnienia:

-Lena Cała kl.4c

-Szymon Piechowski kl. 4d

Uczniowie otrzymają dyplomy oraz nagrody.

 

Serdecznie Gratulujemy.

 

konkurs 3 konkurs konkurs2

 

 

 

Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych

W Człuchowie 13.10.2020r. na terenach leśnych nad jeziorem Rychnowskim odbył się finał wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych. W kategorii chłopców starszych: klasy VIII – VII  drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie zajęła I miejsce . Skład drużyny : Michał Winiarski, Dawid Bienioszek, Łukasz Różycki, Paweł Sylka, Bartosz Pela, Mikołaj Kobiela, Rafał Kop-Ostrowski, Bartosz Góra. Opiekun drużyny Marek Radtke. W kategorii chłopców młodszych: klasy VI – IV drużyna w składzie: Bartłomiej Kaszewski, Damian Marciniak, Jakub Pałacha, Artur Skorwider, Kryspin Garski, Rafał Trochowski, Juliusz Brucki, Maciej Sierosławski zajęła IV miejsce. Opiekun Sebastian Brucki.