Dzień Otwarty Szkoły

 

29 lutego br. nasza szkoła szeroko otworzyła drzwi dla przyszłych pierwszoklasistów,  którzy  w roku szkolnym 2020/21 rozpoczną naukę w  klasach pierwszych. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Przybyłych gości powitał dyrektor szkoły oraz zespół taneczny „Fantazja”. Dzieci otrzymały kolorowe koniczynki z logo szkoły w różnych kolorach oraz słodki upominek. Każdy zespół pod opieką nauczyciela – opiekuna, wyruszył poznawać szkołę i uczestniczył w zorganizowanych zajęciach pod okiem i z pomocą nauczycieli uczących w naszej szkole.

Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekały atrakcje (plastyczne,  sportowe, taneczne, zabawy z tablicą interaktywną). Przyszli pierwszoklasiści wzięli udział w mini lekcji. Mieli też możliwość zwiedzić studio fotograficzne. Natomiast Rodzice mieli okazję porozmawiania z nauczycielami, pedagogiem, psychologiem i logopedą szkolnym. Czynna była kawiarenka.

To był bardzo udany dzień. Miło było nam gościć tak liczne rzesze dzieci wraz z rodzicami. Dziękujemy za zainteresowanie i od września zapraszamy do naszej szkoły.

Zapisy rozpoczynają się 02.03.2020 i będą trwały do 27.03.2020r.

Comments are closed.