Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie ws. obsługi interesantów

W zawiązku z koniecznością podjęcia działań ograniczających rozprzestrzenianie się koronawirusa informuję, że od 16.03 br. do odwołania Szkoła zawiesza bezpośrednią obsługę interesantów. Jednocześnie informuję, że Szkoła nie przerywa pracy.

Kontakt ze Szkołą jest możliwy drogą: elektroniczną (sekretariat@sp2bytow.pl lub e dziennik), telefoniczną (59 822 27 32), a także będzie odbierana poczta tradycyjna.

Wypełnione karty zgłoszenia lub wnioski dzieci do klas I na nowy rok szkolny 2020/2021 można składać osobiście przy wejściu do Szkoły od strony holu głównego (wrzucając je do urny), bądź można przesłać je elektronicznie.
Wzory dokumentów rekrutacyjnych znajdują się na szkolnej stronie internetowej (sp2bytow.pl) w zakładce Rekrutacja.

Dyrektor szkoły Jarosław Jakusz