Lista kandydatów do klasy I w roku szkolnym 2020/2021

Lista kandydatów zakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy I Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie w roku szkolnym 2020/2021

 

  1. Bazner Franciszek
  2. Bednarek Wojciech
  3. Bielecka Martyna
  4. Bober Julian
  5. Borzyszkowska Zofia
  6. Braksator Daria
  7. Brucki Kajetan
  8. Burandt Martyna
  9. Cieśliński Michał Marcin
  10. Cyrson Zuzanna Katarzyna
  11. Daszkiewicz Kinga Julita
  12. Domaszk Oliwier
  13. Dułak Wojciech Marian
  14. Durlach Anna Maria
  15. Fenkanin Oleg Stanisław
  16. Foss Filip
  17. Ginter Dawid
  18. Ginter Zofia Patrycja
  19. Gostkowska Julia Maria
  20. Górska Patrycja
  21. Grabowski Jakub
  22. Grodzicka Maria Kesja
  23. Grzenkowicz Lidia
  24. Hamot Oliwia
  25. Jażdżewski Bartosz Paweł
  26. Juchniewicz Jan
  27. Jutrzenka Trzebiatowska Wiktoria
  28. Klimowicz Damian Łukasz
  29. Komarzański Jakub
  30. Kopeć Wiktor Jan
  31. Król Hanna Krystyna
  32. Krüger Marcin Adam
  33. Kulas Mateusz Jan
  34. Kurkowski Piotr
  35. Landowski Kuba
  36. Lenz Paulina
  37. Lipiński Tomasz Krzysztof
  38. Listwon Aleksandra Anna
  39. Literski Maciej Paweł
  40. Litwińska Nikola Katarzyna
  41. Łabuński Bartosz
  42. Łyżwa Milena
  43. Megier Szymon
  44. Myszka Stanisław
  45. Nowicka Maja
  46. Nowicki Alan Adam
  47. Okopińska Karolina Nina
  48. Olejnik Franciszek
  49. Paszel Kinga Barbara
  50. Peplińska Antonina Maria
  51. Porada Brajan Marek
  52. Pucelik Oskar
  53. Pufelski Jan
  54. Rogoża Igor
  55. Rokicki Antoni Franciszek
  56. Rudnik Antonina Helena
  57. Rudnik Kacper
  58. Rudnik Klara Jeżyna
  59. Ruszer Hanna Zuzanna
  60. Sabina Hanna Anna
  61. Sadowski Wojciech Natan
  62. Saj Oskar
  63. Skierka Kornelia Jadwiga
  64. Skrobiewska Paula
  65. Skrzeczyna Hanna
  66. Stępnakowski Maciej
  67. Stolc Bartosz
  68. Strojk Nikodem Antoni
  69. Stubba Patryk Piotr
  70. Stunża Alicja
  71. Sylka Karolina Zofia
  72. Szreder Filip Franciszek
  73. Turzyńska Liwia
  74. Urbaszewska Maria Julia
  75. Warszyński Antoni Piotr
  76. Węsierski Filip
  77. Wiatrowski Maciej Aleksander
  78. Winiecka Julia
  79. Wirkus Kornelia
  80. Wirska Aleksandra
  81. Woźniak Agata Natalia
  82. Wójcik Natalia
  83. Zakrzewski Jakub Jan
  84. Zblewski Szymon

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy I Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie w roku szkolnym 2020/2021

  1. Bożek Piotr Norbert
  2. Brodowski Filip
  3. Kozłowska Kornelia Antonina
  4. Lemańczyk Magdalena Eryka
  5. Lenc Hanna Wiktoria
  6. Szyjka Martyna
  7. Tafelska Maja
  8. Turzyński Aleksander
  9. Wolska Lena

 

Informacja dla rodziców uczniów niezakwalifikowanych

W dniach od 20.05 do 22.05.2020r. odbędzie się weryfikacja wniosków kandydatów niezakwalifikowanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021 przez Komisję Rekrutacyjną (w postępowaniu uzupełniającym). Wyniki rekrutacji uzupełniającej ogłoszone zostaną na stronie internetowej szkoły w dniu 05.06.2020r. do godziny  12:00.

Comments are closed.