Robert Zahl – osiągnięcia w konkursach

Robert Zahl uczeń klasy „Ic” wziął udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt „Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Miastku. Prace wykonywano dowolnymi technikami w formacie a4. Robert techniką mieszaną zilustrował Kaczkę Dziwaczkę, za co w swojej kategorii zajął drugie miejsce.

bty

Robert Zahl brał również udział w konkursie zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Słupsku pod patronatem Marszałka Województwa pomorskiego Mieczysława Struka pt. „Siostro bracie – zostań w chacie„. Konkurs zorganizowany był w kilku kategoriach artystycznych. Od plastycznych po kulinarne. Był to okres kiedy ze względu na pandemię byliśmy zamknięci w domu i odizolowani od świata, dlatego zdecydował się na wzięcie udziału w kategorii „Super przepis”. Robert upiekł kilkanaście babeczek i otoczył je napisem wykonanym na blacie w mące ”Siostro bracie – zostań w chacie„. Za to otrzymał wyróżnienie.

bty dav