Rozdanie świadectw

W związku ze wzrostem zagrożenia zarażenia się koronawirusem informujemy o zmianach dotyczących zakończenia roku – rozdania świadectw w dniu 26.06.2020r.
Uczniowie klas ósmych odbierają świadectwa wg wcześniejszego harmonogramu tj. w dniu 26.06 br. (piątek) przychodzą tylko uczniowie klas: 8A na godz. 8.00, 8B na godz. 9.30 i 8C na godz. 11.00 do sali gimnastycznej. Natomiast klasy I – VII odbierają świadectwa wg. nowego harmonogramu, który jest w załączniku. Do szkoły wchodzą uczniowie tylko zdrowi z maseczkami na ustach i własnymi długopisami. Uczniowie, którzy otrzymali stypendia naukowe lub sportowe odbiorą je w czasie rozdawania świadectw od wychowawców. Uczniowie z klas I – VII nieobecni na rozdaniu świadectw otrzymają je we wrześniu br.

Rozdanie świadectw