ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

13 października w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Był to dzień, na który wszystkie dzieci bardzo czekały   przygotowywały się.

Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia.

Po uroczystym ślubowaniu i pasowaniu  dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie i stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Otrzymały birety oraz dyplomy od Szkolnej Rady Rodziców.

Uroczyste chwile uwieczniła zdjęciami Pani Agnieszka Stachlewicz.

Kochani Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów, radości ze zdobywania wiedzy, rozwijania swoich pasji, zdolności oraz wielu szkolnych przyjaciół.

DSC_0039 DSC_0061 DSC_0096 DSC_0107 DSC_0109 DSC_0136 DSC_0172 DSC_0245