Rekrutacja do klasy pierwszej na rok 2021/2022

Rodzice przyszłych pierwszoklasistów

Informujemy, iż od dnia 1 marca  do dnia 19 marca 2021 r. będą odbywały się zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022 dzieci:

• urodzonych w 2014 r. zamieszkałych w danym obwodzie szkoły,
  • urodzonych w 2015 r. zamieszkałych w danym obwodzie szkoły na indywidualny wniosek rodzica.

Karty zgłoszenia (dla dzieci z obwodu szkoły) lub wnioski  (dla dzieci spoza obwodu)  można pobrać ze strony internetowej szkoły (w zakładce rekrutacja). Druki dostępne będą także  na stoliku przy skrzynce podawczej(główne wejście szkoły).

Wypełnione i podpisane przez  obu rodziców/opiekunów prawnych karty lub wnioski zgłoszenia dziecka do szkoły oraz oświadczenie, obowiązek informacyjny i przetwarzanie zgody RODO, można wysłać elektronicznie (sekretariat@sp2bytow.pl) lub zanieść osobiście do szkoły i wrzucić do skrzynki podawczej, która  znajduje się  w głównym przedsionku szkoły.

Dodatkowe informacje dotyczących rekrutacji można uzyskać pod numerem telefonu 59 822-27-32.

Zarządzenie rekrutacja 2021 2022

Wniosek dla dzieci z obwodu

Wniosek dla dzieci spoza rejonu

Wniosek o przyjęcie dziecka sześcioletniego do 1 klasy SP2