Wyniki konkursu „Zaczarowany świat baśni Hansa Christiana Andersena”

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Zaczarowany świat baśni Hansa Christiana Andersena”.

Uczniowie klas I-III uczęszczający do świetlicy szkolnej pod opieką Pani Anny Duda wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Zaczarowany świat baśni Hansa Christiana Andersena”.  Konkurs przeznaczony był dla uczniów chętnych, wykonanie pracy nie było obowiązkowe.  Uczniowie wykonali prace samodzielnie  przygotowując ilustrację do wybranej baśni H. CH. Andersena.  Każda placówka mogła zgłosić  5 prac konkursowych.

Celem konkursu było pobudzenie w uczniach kreatywności i wyobraźni oraz popularyzacja i upamiętnienie twórczości Hansa Christiana Andersena.

Wykonane prace zostały przesłane do Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Radomiu.

Do organizatora wpłynęły 2232 prace plastyczne. Niestety naszym uczniom nie udało się zdobyć żadnego miejsca. Mimo tego uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali w świetlicy nagrody pocieszenie. Gratulujemy tym, którzy wzięli udział w konkursie i zachęcamy do brania udziału w kolejnych.

j k