Uroczyste pożegnanie nauczycielki Pani Danuty Rekowskiej- Rezmer

28 września 2021 roku pracownicy szkoły, uczniowie oraz przedstawiciel ZNP Bytów Pani  Lidia Korniak uroczyście pożegnali nauczycielkę Panią Danutę Rekowską- Rezmer, która po wielu latach pracy przeszła na zasłużoną emeryturę.
Zawodowo z muzyką Pani Danuta była związana od ponad 38 lat:
-przez 5 lat pracowała w Państwowej Szkole Muzycznej w Miastku,
-kolejne 9 lat pracowała w Państwowej Szkole Muzycznej w Słupsku,
-01.09.1997r. podjęła pracę w naszej szkole, w której przepracowała ponad 24 lata.
Pani Danuta nauczała nie tylko  muzyki, ale była także świetnym wychowawcą i opiekunem szkolnego chóru. Swoim wychowankom wpajała zasady uczciwości, sprawiedliwości, pracowitości i skromności. Podopieczni Pani Danuty brali udział w licznych konkursach muzycznych, na różnych szczeblach organizacyjnych od etapu szkolnego do ogólnopolskiego, w których osiągali liczne sukcesy.
Dyrektor szkoły podziękował Pani Danucie za wieloletnią pracę, serce włożone w edukację i wychowanie wielu pokoleń młodych ludzi. Życzył delektowania się czasem wolnym na emeryturze i realizowania swoich marzeń i pasji.
IMG_9201 (2)

IMG_9202 (2)