Rekrutacja do klasy pierwszej na rok 2022/2023

Rodzice przyszłych pierwszoklasistów

Informujemy, iż od dnia 28 lutego  do dnia 18 marca 2022 r. będą odbywały się zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023 dzieci:

• urodzonych w 2015 r. zamieszkałych w danym obwodzie szkoły,
  • urodzonych w 2016 r. zamieszkałych w danym obwodzie szkoły na indywidualny wniosek rodzica.

Karty zgłoszenia (dla dzieci z obwodu szkoły) lub wnioski  (dla dzieci spoza obwodu)  można pobrać ze strony internetowej szkoły (w zakładce rekrutacja). Druki dostępne będą także  na stoliku przy skrzynce podawczej(główne wejście szkoły).

Wypełnione i podpisane przez  obu rodziców/opiekunów prawnych karty lub wnioski zgłoszenia dziecka do szkoły oraz oświadczenie, obowiązek informacyjny i przetwarzanie zgody RODO, można wysłać elektronicznie (sekretariat@sp2bytow.pl) lub zanieść osobiście do szkoły i wrzucić do skrzynki podawczej, która  znajduje się  w głównym przedsionku szkoły.

Dodatkowe informacje dotyczących rekrutacji można uzyskać pod numerem telefonu 59 833-32-20.

Wniosek dla dzieci z obwodu
Wniosek dla dzieci spoza rejonu
Wniosek o przyjęcie dziecka sześcioletniego do 1 klasy SP2
Zarządzenie dyrektora 11 2022