Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Bytów Oczami Dziecka”

KONKURS PLASTYCZNY „BYTÓW OCZAMI DZIECKA” – rozstrzygnięcie

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny dla klas IV –VIII pt. „Bytów oczami dziecka” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było dostrzeżenie przez dzieci piękna miasta, jego kultury, tradycji, wszystkiego, co je wyróżnia spośród innych miejsc. Ponadto konkurs miał motywować uczniów do poznawania dziejów miasta, znanych postaci, ważnych obiektów, pomników, firm, fauny, flory, a także zwrócenie uwagi na ekologię, turystykę oraz rekreację.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać swoją plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Po długich naradach jury konkursowe w składzie: Magdalena Czerwonka oraz Ewa Myszka, wybrało trzech finalistów:

I miejsce:   Lucjan Maszluch – klasa 4b

II miejsce:   Michał Jesiołowski – klasa 4c

III miejsce:   Szymon Maszluch – klasa 8f

WYRÓŻNIENIE: Maria Werra – klasa 4b

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach.

Nagrodzone osoby zapraszamy do świetlicy szkolnej po odbiór nagród.

Organizatorzy: Patrycja Dawidowska oraz Anna Duda

IMG_20220330_134509