Koncert umuzykalniający dla dzieci ze świetlicy szkolnej

31.03.2022 roku  odbył się koncert umuzykalniający dla dzieci ze świetlicy szkolnej. W wydarzeniu uczestniczyła również klasa 2c wraz z wychowawczynią Panią Katarzyną Franciszkiewicz. Organizatorami koncertu była Pani Patrycja Dawidowska, Anna Duda, Magdalena Czerwonka oraz chórek szkolny. Spotkanie miało na celu rozwinięcie u dzieci wrażliwości i wyobraźni muzycznej, jak również przybliżenie gatunków muzycznych, czy ważnych elementów muzyki wzbogaconych o ciekawostki ze świata muzycznego. Ponadto, zorganizowane spotkanie miało nauczyć młodych słuchaczy zasad muzycznego savoir vivru. Koncert umuzykalniający cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów, stanowił jednocześnie uzupełnienie szkolnej edukacji muzycznej, jak również był doskonałą forma zabawy. Niebawem spotkamy się na kolejnym muzycznym wydarzeniu organizowanym przez świetlicę szkolną.

20220406_064808-COLLAGE 20220406_064632-COLLAGE