VII FESTYN RODZINNY

Dnia 08.06.2013 (sobota) odbył się w naszej szkole kolejny, VII już Festyn Rodzinny.

Program imprezy obfitował w liczne atrakcje, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Podczas festynu odbył się rodzinny tor przeszkód, strzelanie z wiatrówki, pokazy służb specjalnych, popisy grup tanecznych „Fantazja” i „Top Toys”, mecze piłki nożnej, pokazy talentów, oraz spektakl teatralny pt. „Od czasu do czasu”, który przygotowali nauczyciele i rodzice. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się również loteria fantowa, w której każdy los wygrywał.

Wszyscy uczestnicy festynu mogli zapoznać się z pracą garncarza i ulepić swój własny garnek.  Wielu dorosłych skorzystało z pomiaru ciśnienia krwi i poziomu cukru. Maluchy doskonaliły pierwszą pomoc przedmedyczną na fantomie, mogły też „poszaleć” na dmuchanej gąsienicy. Przez cały czas trwania festynu czynne były stoiska z kawą, domowymi wypiekami, napojami, lodami, grochówką i grillem. Na zakończenie odbyło się losowanie nagród głównych loterii, były to między innymi 3 grille, 3 karnety na basen „Nimfa” oraz karnet rodzinny do Aquaparku  w Jarosławcu.

Dzięki wspaniałej  pogodzie  przybyłym gościom dopisywał bardzo dobry humor. Już dzisiaj zapraszamy do nas za rok !