XXIX Nauczycielski Turniej Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej im. Barbary Pliszki

W sobotę 20.05.2023r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się XXIX Nauczycielski Turniej Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej im. Barbary Pliszki.

W tym roku w turnieju brało udział się 7 drużyn: SP 2 Bytów (organizator turnieju), ZSP Bytów, SP 5 Bytów, ZSP Łodzierz, ZSOiT Miastko SP Niezabyszewo i SSP Niepoględzie.

Drużyna nauczycieli z naszej szkoły w składzie: Sebastian Brucki, Lucyna Brucka, Magdalena Micheńko – Fabiszewska, Celina Tryba, Cezary Kołakowski, Jacek Wiczkowski, Krzysztof Melchert, Marek Typa (nauczyciel SP1 Bytów), Łukasz Gliniecki (nauczyciel SP1 Bytów), Magdalena Jursza (pracownik administracji SP Pomysk Wielki)  zwyciężyła pokonując w finale ZSP w Bytowie.

Serdecznie gratulujemy!

Turniej foto