WEEKEND CUDÓW ZAKOŃCZONY

NASZA SZKOŁA PO RAZ 4 WZIĘŁA UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „SZLACHETNA PACZKA”
Gdy tylko 18 listopada została udostępniona internetowa Baza Rodzin postanowiliśmy czynić dobro. Wybraliśmy rodzinę
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu p.Maja Eliasz i p.Aneta Winiarska powiadomiły dzieci i ich rodziców. Odzew jak zwykle był niesamowity.
Uczniowie i ich rodzice przynosili dary w postaci żywności oraz środków chemicznych i higienicznych.
Wychowawcy klas motywowali swoich podopiecznych do czynienia dobra. Pan Krzysztof Melchert ze swoją klasą klasą podarowali rodzinie odkurzacz, a pan Mirosław Reschke – deskę do prasowania.
DZIAŁAJĄC RAZEM możemy odmienić życie najbardziej potrzebujących i sprawić, aby w tym magicznym okresie zagościł uśmiech na ich twarzach. Dlatego też zaprosiliśmy do wspólnego działania KOMENDĘ POWIATOWĄ POLICJI W BYTOWIE  oraz FIRMĘ GABIT
Zebrane przez nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, uczniów oraz policjantów, pracowników cywilnych komendy i pracowników firmy Gabit środki finansowe, pozwoliły na zaspokojenie WSZYSTKICH POTRZEB RODZINY ORAZ SPEŁNIENIE JEJ MARZEŃ.
W piątek 15 grudnia wolontariusze oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami i nauczycielami posegregowali wszystkie dary i spakowali je tworząc 53 ogromne świąteczne prezenty.
W sobotę 16 grudnia wszystkie prezenty zostały przewiezione przez bytowską policję wspólnie z Komendantem Powiatowym Policji w Bytowie – inspektorem Andrzejem Borzyszkowskim do magazynu Szlachetnej Paczki w Bytowie, skąd pojechały do „naszej” rodziny
Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!!!!!!
JESTEŚCIE WSPANIALI

Comments are closed.