Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej

W dniach 19 i 20 grudnia 2013 r. nasi uczniowie brali udział w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej. Dziewczynki rywalizując w Miastku uległy swoim rywalkom z Miastka, Łubna i Rokit zajmując ostatecznie IV miejsce w powiecie bytowskim.

Ostateczna kolejność:

1. SP 1 Miastko
  2. SP Łubno
  3. SP Rokity
  4. SP 2 Bytów

W zgoła odmiennych nastrojach zakończyli rywalizację nasi chłopcy wygrywając wszystkie mecze. Wyniki chłopców:

1. SP 2 Bytów – SP Rokity 2:0 (25:9, 25:11)
    2. SP 2 Bytów – SP 1 Miastko 2:0 (25:17, 25:19)
    3. SP 2 Bytów – SP Kołczygłowy 2:0 v.o. (25:0, 25:0)

Ostateczna kolejność:

1. SP 2 Bytów
  2. SP 1 Miastko
  3. SP Rokity
  4. SP Kołczygłowy

Drużyna chłopców uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w styczniu 2014 r. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!!!

Drużynę dziewcząt z naszej szkoły reprezentowały: Klaudia Peplińska, Maja Wiczkowska, Natalia Łoza, Wiktoria Cichosz, Kinga Wirkus, Natalia Braksator, Emilia Brucka, Julia Wolska, Karolina Nazarko, Agnieszka Brzozecka.

Zespół chłopców składał się z następujących zawodników: Radosław Malek, Patryk Stencel, Jakub Mortas, Remigiusz Brzeziński, Szymon Trojański, Karol Sabisz, Maciej Pałacha, Robert Turzyński, Krystian Urbański, Dominik Czapiewski.

Opiekunem obu drużyn był pan Sebastian Brucki.