PODSUMOWANIE CZYTELNICTWA

W całorocznym konkursie czytelniczym klas II-III p.t. ,, NAJAKTYWNIEJSI CZYTELNICY ” w dwóch poziomach zwyciężyli: w I poziomie – tytuł NAJAKTYWNIEJSZEGO CZYTELNIKA Z KLASY zdobyła Eliza Melnicka z klasy II D. Ponadto wyróżnienia otrzymały: Klaudia Męczykowska z kl. II A, Marika Nowicka z kl. II D, Julia Jaworska z kl. II C, Agnieszka Brzozecka z kl. III A, Amelia Baran z kl. III C i Maja Domaszk z kl. III E. W II poziomie na miano NAJAKTYWNIEJSZEJ KLASY W BIBLIOTECE zasłużyła klasa II D. Również wyróżniły się klasy: II C i III E.

W całorocznym konkursie czytelniczym p.t. ,, NAJBARDZIEJ ROZCZYTANĄ KLASĄ ” z klas IV – VI okazała się V A. Wyróżniła się także klasa VI A. 26 uczniów stało się WZOROWYMI CZYTELNIKAMI W KLASIE.

Podziękowania za pracę w teatrzyku szkolnym i tytuł AKTORA SZKOLNEGO dostało 8 czytelniczek: Martyna Pupka- Lipińska, Julia Węsierska, Martyna Łojek, Agnieszka Golba, Julia Orłowska, Zofia Perszewska, Aleksandra Sikorska i Zofia Jaworska. Grały one w przedstawieniu p. t. ,, Magiczne słowo – mruczanka brykanka ” dla dzieci ze świetlic I – VI.

Dziękujemy za współpracę dzieciom, a szczególnie paniom nauczycielom pracującym w świetlicy klas I – II.

Podziękowania należą się wszystkim czytelnikom za współpracę w tym roku szkolnym. Życzymy radosnych i udanych wakacji!