Plener w Gdańsku

Szkolne koło fotograficzne dzięki projektowi „Kaszubska fotografia – szkolenie w zakresie fotografii” miało okazję przeprowadzenia trzech mini plenerów w Gdańsku. Zwiedziliśmy i fotografowaliśmy: Park w Oliwie, Stare Miasto i Park Reagana. Pogoda dopisała, nastroje również. Pozostaną miłe wspomnienia.

Projekt współfinansowany przez Stowarzyszenie Żywa Szkoła i :

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013  Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Projekt finansowany z budżetu Fundacji Partnerstwo Dorzecze Słupi przeznaczonego na Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”