Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 12 października o godz. 12.00 odbyły się w naszej szkole gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli burmistrz Bytowa Ryszard Sylka, wi-ce burmistrzowie Adam Leik i Andrzej Kraweczyński, wi-ce starosta Andrzej Marcinkowski, komendant Straży Pożarnej Lech Chrostowski, zastępca komendanta Policji  Tomasz Pawlak, przewodniczący Komisji  Oświaty Mieczysław Bachórz, prezes ZNP Witold Diug, przewodnicząca ZSZZ Solidarność Irena Kołakowska, oraz inni zaproszeni .
Po odsłuchaniu hymnu i obejrzeniu części artystycznej przygotowanej przez klasę IV c i II F głos zabrał Dyrektor Szkoły Jarosław Jakusz, powitał przybyłych gości i złożył życzenia z okazji Święta Nauczycieli. Następnie burmistrz Ryszard Sylka złożył życzenia oraz wręczył Nagrody Burmistrza. Po czym zostały wręczone Nagrody Dyrektora dla nauczycieli z naszej szkoły, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w pracy opiekuńczo wychowawczej. Następnie przewodnicząca ZSZZ Solidarność wręczyła kwiaty nagrodzonym przez Burmistrza. Po uroczystościach goście zostali zaproszeni na poczęstunek.