Pomóż w nauce swojemu dziecku!!!

Biofeedback – jest to metoda pozwalająca kontrolować procesy zachodzące w organizmie. Uczy panowania nad własnymi reakcjami, pomaga odpowiednio relaksować się, a tym samym radzić sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Schemat działania biofeedbacku

Każde uspokojenie powoduje zmianę w słyszanym dźwięku. Zmienia się też akcja na ekranie (np. piłeczka coraz bardziej się do nas zbliża). Świadomie interpretujemy to jako dobrą reakcję. Mózg odbierając te bodźce reaguje, odprężenie pogłębia się, co powoduje kolejne zmiany w dźwięku i obrazie itd.

Dzięki technice biofeedback mózg szybko uczy się co należy robić by pojawiły się pożądane częstotliwości, a osłabiły złe. Następuje wewnętrzna regulacja.

Szanowni Państwo!!!

W naszej szkole pragniemy prowadzić takie specjalistyczne zajęcia docelowo dla jak najszerszej grupy dzieci. Dyrekcja szkoły przeszkoliła już odpowiednią grupę nauczycieli.

 

Stowarzyszenie Żywa Szkoła od ponad roku organizuje środki na zakup sprzętu. Dzięki naszym staraniom i pomocy Urzędu Gminy uzbieraliśmy już 12 tysięcy złotych. Do pełnej kwoty brakuje 6 tysięcy. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośba o wsparcie finansowe naszych działań. Im szybciej sfinalizujemy zakup urządzenia tym prędzej nasze dzieci będą mogły z niego korzystać. Liczy się każda złotówka

 

Wszystkich darczyńców prosimy o wpłaty na konto Stowarzyszenia Żywa Szkoła z dopiskiem Biofeedback

 

Stowarzyszenie Żywa Szkoła

ul. Domańskiego 13, 77-100 Bytów

 

Bank PKO S.A. o. Bytów

18 1240 3783 1111 0010 2785 6089

Comments are closed.