,,Czy znasz twórczość Barbary Kosmowskiej?”

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy i Plastyczny ,,Czy znasz twórczość Barbary Kosmowskiej?” – V edycja pod patronatem Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Słupsku – filia Nr 1 w Bytowie

24 listopada 2017 roku odbyły się szkolne eliminacje do wyżej wymienionych konkursów.

W konkursie czytelniczym wzięły udział drużyny 2 osobowe z klas 4. Musiały wykazać się znajomością wiedzy z treści książki ,,Pozłacana rybka” Barbary Kosmowskiej.

Najlepszą okazała się drużyna z klasy 4A – Helena Karcz i Weronika Strojk. Wyłoniła ją komisja w składzie: Anna Gańska-Lipińska i Anna Duda.

W konkursie plastycznym uczniowie mieli wykonać ilustrację do książki Barbary Kosmowskiej. Nadzorowała go pani Małgorzata Osowska.

Zwycięzcy zostaną zaproszeni na spotkanie autorskie z udziałem Barbary Kosmowskiej, która osobiście wręczy laureatom dyplomy i nagrody.

Organizator konkursu czytelniczego:

Elżbieta Wójtowicz