Projekt Fotografia Naszą szansą zakończony.

19.12.2012 o godz. 18.00 na szkolnym holu podsumowaliśmy działania w ramach projektu Fotografia Naszą Szansą, który współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Społeczny).  Zaprezentowaliśmy blisko 300 zdjęć wykonanych przez uczestników projektu. Wystawę zobaczyło ponad 100 gości zaproszonych na ten wieczór. Między innymi burmistrz Bytowa pan Ryszard Sylka, wice burmistrz Adam Leik, dyrektorzy: SP2 Bytów pan Jarosław Jakusz i Gimnazjum Nr 1 w Bytowie pani Mirosława Dawidowska. Zaprezentowane przez dzieci zdjęcia były bardzo ciekawe i jury, które miało rozstrzygnąć konkurs na najciekawsze zdjęcie długo zastanawiało się nad wyborem. Ostatecznie za najlepszych uznano:

W kategorii Gimnazjum:

1. Agata Hasulak

2. Karolina Majkowska

3. Kamila Balińska

W kategorii szkoła podstawowa:

1. Kamil Pogoda

2. Marta Klasa

3. Aleksandra Dąbek

Wyróżniono ponadto: Joanne Sobisz (G1), Aleksandrę Krakowiak (G1), Zuzannę Micheńko (SP2) i Agatę Mielewczyk (SP2).

Wystawę połączono z poczęstunkiem. Na słodko i wesoło długo dyskutowano o prezentowanych pracach uczniów.