100 lecie niepodległości Polski

W piątek 5- tego października odbyła się uroczystość posadzenia dębu z okazji 100 letniej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W uroczystości wzięły udział klasy I-III oraz przedstawiciele klas IV -VIII. Na apel przybyli również członkowie Rady Szkoły Pan Daniel Lorek i Pani Sylwia Miotk oraz Pan Kierownik Wydziału Edukacji i Promocji Andrzej Hrycyna. Uroczystość była poprzedzona wspólnym odśpiewaniem hymnu i krótkim apelem. Pan Dyrektor odczytał treść aktu, który został publicznie podpisany i włożony do wcześniej przygotowanej metalowej tuby, w którą również zostały włożone zdjęcia szkoły, krótki opis szkoły oraz gazeta lokalna Kurier bytowski. Tak przygotowane pamiątki zostały wkopane wraz z drzewkiem.