WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

pt. „Twórczość Grzegorza Kasdepke w oczach dziecka.” –dla świetliczan kl.I-III.

Konkurs jest adresowany dla wychowanków świetlicy kl.I-III , a jego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa wśród dzieci oraz wyobraźni i aktywności plastycznej. Honorowym patronatem konkursu jest Pomorski Kurator Oświaty.

• Format pracy : nie większy niż A3.Praca płaska.
  • Technika wykonania-dowolna
  • Każdy uczestnik może wykonać jedna pracę konkursową.
  • Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę zawierająca: imię i nazwisko, klasa, nazwa szkoły, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego, oraz tytuł książki G.Kasdepke, która była inspiracją do wykonania pracy.(drukowany zapis informacji.)
  • Prace należy składać do świetlicy szkolnej SP nr 2 w Bytowie  kl.I-III do 12.04.2019r.
  • Oceny prac biorących udział dokona komisja powołana przez koordynatora konkursu, kryteria oceny prac: estetyka i samodzielność wykonania pracy, kreatywność i pomysłowość.
  • Termin ogłoszenia wyników-14 maja 2019r poprzez publikacje nazwisk laureatów na stronie internetowej szkoły: www.sp89.pl i na naszej stronie internetowej szkoły www.sp2bytow.pl
  • Każda ze świetlic może dostarczyć maksymalnie 6 prac
  • Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom.

Koordynatorzy konkursu:

K.Strojk, A.Duda, M.Czerwonka,K.Gliszczyńska-Węsierska.