Dzień Otwarty Szkoły

 

2 marca nasza szkoła szeroko otworzyła drzwi dla przyszłych pierwszoklasistów,  którzy  w roku szkolnym 2019/20 rozpoczną naukę w  klasach pierwszych. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Przybyłych gości powił zespół taneczny „Pracownie Tańca Symfonia Ruchu” oraz młodsza grupa Kaszubskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Bytów”. Dzieci otrzymały kolorowe koniczynki z logo szkoły w czterech kolorach: zielonym, żółtym, czerwonym i niebieskim. Każdy zespół pod opieką nauczyciela – opiekuna, wyruszył poznawać szkołę i uczestniczyć w zorganizowanych zajęciach. W czterech salach czekały na młodych odkrywców różnorodne zajęcia, które wykonywali pod okiem i z pomocą nauczycieli uczących w naszej szkole.

Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekały atrakcje (plastyczne,  sportowe, taneczne, zabawy z tablicą interaktywną). Przyszli pierwszoklasiści wzięli udział w mini lekcji. Mieli też możliwość zwiedzić studio fotograficzne. Natomiast Rodzice mieli okazję porozmawiania z nauczycielami, pedagogiem, psychologiem i logopedą szkolnym.

To był bardzo udany dzień. Miło było nam gościć tak liczne rzesze dzieci wraz z rodzicami. Dziękujemy za zainteresowanie i od września zapraszamy do naszej szkoły.

 

Comments are closed.