Lista dzieci przyjętych / nieprzyjętych do 1 klasy w roku szkolnym 2019/2020

Lista dzieci przyjętych do pierwszej klasy w roku szkolnym 2019/2020 do Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie

  1. Abzar Ines
  2. Balińska Marta
  3. Bargański Oliwier
  4. Bochenek Filip Andrzej
  5. Bochenek Zuzanna Bogumiła
  6. Borzyszkowski Mikołaj Jan
  7. Bożek Anna Wiesława
  8. Bożek Wojciech
  9. Breske Oliwia Helena
  10. Bukowska Ola
  11. Cała Nadia
  12. Chmielecki Szymon
  13. Chrzan Maciej Nikodem
  14. Cylka Lena Teresa
  15. Czechowski Franciszek
  16. Dekoszczak-Rudnik Milena
  17. Dudek Lena Maria
  18. Fajto Ksawier
  19. Fenkanin Oskar Oliwier
  20. Fijałkowski Władysław
  21. Filosek Mateusz
  22. Fligiel Maja Brygida
  23. Gierszewska Julia
  24. Gliszczyński Bartosz Jan
  25. Gliszczyński Paweł
  26. Gospodarek Antoni Tymoteusz
  27. Górecka Wiktoria Marta
  28. Górna Hanna Elżbieta
  29. Graban Jan Tomasz
  30. Hoppe Agata Oliwia
  31. Jankowska Daria
  32. Jaworska Maja Elżbieta
  33. Jenczyk Zofia
  34. Kaszubowska Kaja Natasza
  35. Kaszubowski Michał
  36. Kreczmer Pola Maria
  37. Kryger Oliwier
  38. Kułakowska Zuzanna Helena
  39. Kuźnicki Adam Bogusław
  40. Lemańczyk Nikola Marcelina
  41. Lenz Aleksandra
  42. Lewański Tomasz Franciszek
  43. Lipska Lena
  44. Lublewski Kornel
  45. Ludziński Filip
  46. Łoza Oliwier
  47. Łyżwa Milena
  48. Maciejewski Jan
  49. Marciniak Karina Laura
  50. Marszałkowska Izabela
  51. Masłowski Kacper
  52. Megier Anna
  53. Miętki Michał Jan
  54. Miotk Mirella
  55. Mrozek Gliszczyński Jakub
  56. Murawska Zofia Anna
  57. Newlin-Łukowicz Julian
  58. Okroy Dawid
  59. Pacyno Martyna Magdalena
  60. Pilipczuk Zofia
  61. Piotrowska Zuzanna
  62. Pituch Maciej Stefan
  63. Porada Przemysław
  64. Prach Dagmara
  65. Pufelski Piotr Sławomir
  66. Rahn Antoni Jarosław
  67. Reschke Tomasz Aleksander
  68. Reszka Wiktoria
  69. Rogalski Mikołaj Kazimierz
  70. Rychter Krzysztof Karol
  71. Sadowski Wojciech Natan
  72. Seroka Pola Zofia
  73. Skorwider Malwina Kinga
  74. Sobisz Maciej
  75. Stężała Hanna
  76. Strojk Rayan
  77. Sułek Jakub
  78. Szewel Tina Bożena
  79. Szulc Cezary Leon
  80. Szutenberg Aleksandra
  81. Szymczyk Antonina Maria
  82. Tarnowski Jan Mirosław
  83. Tkacz Wojtek Łukasz
  84. Wensierska Amelia Helena
  85. Węsierski Szymon Marcin
  86. Zahl Robert
  87. Zembrowski Jakub Oliwier
  88. Żakowska Maja Ewa

 

 

 

Lista dzieci nieprzyjętych do pierwszej klasy w roku szkolnym 2019/2020 do Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie

  1. Bielaszewska Karolina
  2. Brzościk Kacper Wojciech
  3. Fusiek Jakub
  4. Gałązka Małgorzata
  5. Gierszewski Oskar
  6. Gwiździel Aleksandra Anna
  7. Juszkiewicz Maja
  8. Koch Piotr Adam
  9. Łapiński Wiktor Antoni
  10. Orlikowska Karolina Gertruda
  11. Sitarczuk Zofia Barbara
  12. Sommerfeld Stanisław Jakub
  13. Szczerba Nikola Laura
  14. Szymlek Łukasz Jan
  15. Szyszło Marcel Nikodem

 

 

 

W dniach od 21.05 do 23.05.2019r. odbędzie się weryfikacja wniosków kandydatów niezakwalifikowanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020 przez Komisję Rekrutacyjną
(w postępowaniu uzupełniającym). Wyniki rekrutacji uzupełniającej ogłoszone zostaną na stronie internetowej szkoły w dniu 06.06.2019r. o godzinie 12:00.

Comments are closed.