Wręczenie nagród

Uroczyste wręczenie nagród uczniom nagrodzonym w konkursach zorganizowanych przez nauczycieli świetlicy odbyło się w świetlicy szkolnej 20.19.2019r. Uczniowie wzięli udział w dwóch konkursach pt. „ NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA” oraz „ NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA ŚWIATECZNA”. Wszystkie prace z konkursu ozdoba choinkowa udekorowały choinkę na holu szkoły gdzie cieszą oko uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, natomiast kartki świąteczne zostały przekazane podopiecznym ZOL w Bytowie dając wiele radości z okazji zbliżających się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach, a wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy.
bdr