Pracownicy

 

Pracownicy szkoły

Dyrektor Szkoły: mgr Jakusz Jarosław

Wicedyrektorzy: mgr Bartosiewicz Alicja, mgr Radtke Marek

Pedagog szkolny: mgr Kurkowska Agnieszka

Psycholog szkolny: mgr Jakubek Bożena

Logopeda: mgr Elżbieta Wischka von Borczyskowska

Nauczyciele:

1. Nauczanie wczesnoszkolne
mgr Franciszkiewicz Katarzyna
mgr Gliniecka Teresa
mgr Hryndzio Irena
mgr Łangowska Irena
mgr Peplińska Marzena
mgr Roda Maria
mgr Siemińska Ewa
mgr Sobczak Urszula
mgr Stolc Beata
mgr Tempska Renata
mgr Wrzesińska Joanna
mgr Zahoroda Irena

mgr Rogowska – Szach Marzena

mgr Lemańczyk Marzena

mgr Borzyszkowska Izabela

2. Nauczanie wspomagające
mgr Klafka Joanna – nauczyciel wspierający kl. VII a

mgr Micheńko – Fabiszewska Magdalena – nauczyciel wspierający kl. III a

mgr Parol Aurelia – nauczyciel wspierający w kl. VI b

mgr Rogalski Robert – nauczyciel wspierający kl. IVg

mgr Myszka Ewa – nauczyciel wspierający kl. IIa

mgr Treder Justyna – nauczyciel wspierający w kl. II c

3. Matematyka
mgr Chrzan Katarzyna
mgr Melchert – Knop Magdalena
mgr Sierzputowska Lucyna

mgr Wyczk Katarzyna

mgr Jakubek Zofia

4. Język polski
mgr Aurang Małgorzata
mgr Domaszk Iwona
mgr Miazga Jolanta
mgr Smorawska Renata
mgr Trojańska Małgorzata

mgr Winiarska Aneta

mgr Maikowski Ewa

5. Język angielski

mgr Eliasz Maja
mgr Romanko Marzena
mgr Majkowska Maria
mgr Chmielewska Barbara
mgr Kowalik Joanna

mgr Oskroba Katarzyna – zwolnienie lekarskie/ w zastępstwie Ewelina Majewicz

6. Język niemiecki i język kaszubski
mgr Świstak Magdalena

7. Przyroda
mgr Lubińska Jolanta

mgr Żmuda Trzebiatowska Bogumiła

mgr Wiczkowski Jacek

8. Historia
mgr Melchert Krzysztof
mgr Jakusz Jarosław
mgr Smorawska Renata

9. Wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
mgr Brucka Lucyna
mgr Brucki Sebastian
mgr Kołakowski Cezary

mgr Gliszczyńska – Węsierska Krystyna

mgr Saldat Jerzy

mgr Radtke Marek

10. Plastyka i technika
mgr Osowska Małgorzata

mgr Saldat Jerzy

mgr Sobisz Maria

11. Informatyka
mgr Melchert Krzysztof

mgr Reschke Mirosław

12. Muzyka
mgr Rekowska – Rezmer Danuta

13.Geografia

mgr Dziedzic Iwona

14. Fizyka

mgr Jaworska  Agnieszka

15. Chemia

mgr Bukowska Danuta

mgr Lewandowska Lilianna

16. Biologia

mgr Lubińska Jolanta

17. Religia
mgr Sobisz Maria
mgr Stachlewicz Agnieszka
mgr Wiczkowski Jacek

Wierzejski Sławomir

18. Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Wrzesińska Joanna
mgr Micheńko – Fabiszewska Magdalena

19. Biblioteka
mgr Wójtowicz Elżbieta
Staszkiewicz Danuta

20. Świetlica
mgr Gańska – Lipińska Anna
mgr Świstak Magdalena

mgr Katarzyna Strojk

mgr Anna Duda

mgr Zofia Jakubek

mgr Krystyna Gliszczyńska-Węsierska

mgr Patrycja Borkowska

Asystent nauczyciela: mgr Beata Gostkowska

Pracownicy administracji

Sekretarz szkoły: Cichosz Helena
Główna księgowa: mgr Werra Elżbieta
Starszy referent: mgr Kluk Anna
Referent: mgr Prądzinska Paulina – urlop macierzyński/ w zastępstwie Małgorzata Zmuda Trzebiatowska

 

Pracownicy obsługi

Konserwator: Gliszczyński Jan
Konserwator: Zorn Henryk
Starszy woźny: Tryba Celina
Starszy woźny: Biernat Piotr
Sprzątaczka: Mickiewicz Wiesława
Sprzątaczka: Miggel Urszula
Sprzątaczka: Reglińska Mirosława – L-4 / w zastępstwie Alicja Płotka

Sprzątaczka: Pek -Piechowska Dorota
Sprzątaczka: Sikora Grażyna

Sprzątaczka: Janka Renata

Sprzątaczka: Zwolińska Katarzyna

 

Dodaj komentarz