Pracownicy

Pracownicy szkoły

Dyrektor Szkoły: mgr Jakusz Jarosław

Wicedyrektorzy: mgr Bartosiewicz Alicja, mgr Radtke Marek

Pedagog szkolny: mgr Kurkowska Agnieszka

Psycholog szkolny: mgr Jakubek Bożena

Logopeda: mgr Elżbieta Wischka von Borczyskowska

Nauczyciele:

1. Nauczanie wczesnoszkolne
mgr Franciszkiewicz Katarzyna
mgr Gliniecka Teresa
mgr Hryndzio Irena
mgr Jakusz Wioletta
mgr Łangowska Irena
mgr Peplińska Marzena
mgr Roda Maria
mgr Siemińska Ewa
mgr Sobczak Urszula
mgr Stolc Beata
mgr Tempska Renata
mgr Wrzesińska Joanna
mgr Zahoroda Irena
mgr Maikowski Ewa

mgr Rogowska – Szach Marzena

mgr Wyczk Katarzyna

mgr Byczkowska Malwina – urlop macierzyński/ w zastępstwie mgr  Katarzyna Dyszczakowska

mgr Lemańczyk Marzena

mgr Borzyszkowska Izabela

 

2. Nauczanie wspomagające
mgr Klafka Joanna – nauczyciel wspierający kl. VI a

mgr Micheńko – Fabiszewska Magdalena – nauczyciel wspierający kl. II a

mgr Parol Aurelia – urlop macierzyński/w zastępstwie Justyna Treder kl. V b

mgr Rogalski Robert – nauczyciel wspierający kl. III g

mgr Myszka Ewa – nauczyciel wspierający kl. I a

3. Matematyka
mgr Chrzan Katarzyna
mgr Melchert – Knop Magdalena
mgr Sierzputowska Lucyna

mgr Wyczk Katarzyna

4. Język polski
mgr Aurang Małgorzata
mgr Domaszk Iwona
mgr Miazga Jolanta
mgr Smorawska Renata
mgr Trojańska Małgorzata – urlop macierzyński/ w zastępstwie mgr Hanna Zwara

5. Język angielski

mgr Eliasz Maja
mgr Romanko Marzena
mgr Majkowska Maria
mgr Chmielewska Barbara
mgr Kowalik Joanna

6. Język niemiecki i język kaszubski
mgr Świstak Magdalena

7. Przyroda
mgr Lubińska Jolanta

mgr Żmuda Trzebiatowska Bogumiła

mgr Wiczkowski Jacek

9. Historia
mgr Melchert Krzysztof
mgr Jarosław Jakusz
mgr Renata Smorawska

10. Wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
mgr Brucka Lucyna
mgr Brucki Sebastian
mgr Kołakowski Cezary

mgr Saldat Jerzy

mgr Radtke Marek

11. Plastyka i technika
mgr Osowska Małgorzata

mgr Saldat Jerzy

12. Informatyka
mgr Melchert Krzysztof

13. Muzyka
mgr Rekowska – Rezmer Danuta

14. Religia
mgr Sobisz Maria
mgr Stachlewicz Agnieszka
mgr Wiczkowski Jacek

15. Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Wrzesińska Joanna
mgr Micheńko – Fabiszewska Magdalena

16. Biblioteka
mgr Wójtowicz Elżbieta
Staszkiewicz Danuta

17. Świetlica
mgr Gańska – Lipińska Anna
mgr Rekowska – Rezmer Danuta
mgr Świstak Magdalena

mgr Katarzyna Strojk

mgr Anna Duda

Wierzejski Sławomir

 

 

Pracownicy administracji

Sekretarz szkoły: Cichosz Helena
Główna księgowa: mgr Werra Elżbieta
Starszy referent: mgr Kluk Anna
Referent: mgr Prądzinska Paulina – zwolnienie lekarskie / w zastępstwie Małgorzata Zmuda Trzebiatowska

 

Pracownicy obsługi
Kunycia Edward
Zorn Henryk
Tryba Celina
Biernat Piotr

Rekowska Grażyna
Mickiewicz Wiesława
Miggel Urszula
Reglińska Mirosława

Pek  Piechowska Dorota
Spierewka Halina
Sikora Grażyna

Wawro Małgorzata

Dodaj komentarz