Rekrutacja

Przydział wychowawców do klas I w roku szkolnym 2017/2018:

- klasa I a – wych. mgr Katarzyna Franciszkiewicz

- klasa I b – wych. mgr Irena Łangowska

- klasa I c – wych. mgr Renata Tempska

- klasa I d – wych. mgr Maria Roda

12.06.2017 r.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i przydzielonych do oddziałów klasowych  w postępowaniu rekrutacyjnym do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bytowie zlokalizowanej przy  ul. ks. dr Bolesława Domańskiego 13, którzy rozpoczną naukę w klasie pierwszej w roku szkolnym 2017/2018:

Klasa I  A

Wychowawca mgr  Katarzyna Franciszkiewicz

Lp.

Dziewczynki

Lp.

Chłopcy

1 Kowalska Agata 1 Domińczak Bartłomiej
2 Kaszubowska Nina 2 Trzebiatowski Ksawery
3 Dorawa Natalia 3 Żmuda Radosław
4 Noch Wiktoria 4 Kozłowicz Aleksander
5 Jutrzenka Trzebiatowska Martyna 5 Żołnowski Damian
6 Wiktorowicz Maria 6 Paszki Filip
7 Żabicka Zuzanna 7 Gliszczyński Jakub
8 Ewert Dominika 8 Byczkowski Dawid
9 Omyła Lena 9 Stubba Paweł
10 Mazur Amelia 10 Majer Radosław
  11 Flis Sebastian
  12 Grotkowski Piotr
  13 Słomiński Seweryn
  14 Kaiser Mateusz

 

Klasa I B

Wychowawca mgr Irena Łangowska

Lp

Dziewczynki

Lp

Chłopcy

1 Chmielecka Malwina 1 Barabasz Łukasz
2 Rusiecka Zofia 2 Smantek Julian
3 Zblewska Paulina 3 Sitarczuk Marcel
4 Gołąb Julia 4 Reszka Jakub
5 Browarczyk Zuzanna 5 Rychter Adam
6 Cyrzan Julia 6 Kania Oliwier
7 Adamek Julia 7 Warmijak Karol
8 Jerszewska Oliwia 8 Nowociński Dorian
9 Peplińska Paulina 9 Kowalski Filip
10 Bielawa Ewa 10 Klaman Filip
11 Czapiewska Blanka 11 Sierosławski Maciej
12 Roda Łukasz
13 Kreft Nikodem


Klasa I C

Wychowawca mgr Renata Tempska

Lp.

Dziewczynki

 

Chłopcy

1

Lemann Magdalena

1

Szulc Hubert

2

Łosińska Anna

2

Andryk Remigiusz

3

Tymosz Marta

3

Chrzan Aleksander

4

Cała Lena

4

Petryszyn Franciszek

5

Kolaszt Agata

5

Cyrzan Artur

6

Karpińska Agata

6

Durawa Julian

7

Zwara Amelia

7

Latoszewski Adam

8

Złoch Daria

8

Woźniak Robert

9

Chac Natalia

9

Czechowski Bartosz

10

Szczerba Daria

10

Bentkowski Franciszek
 11 Maniecka Sara

11

Sabina Adam

12

Tsyhanov Milan

13

Wroński Kacper

Klasa I D

Wychowawca mgr Maria Roda

Lp.

Dziewczynki

Lp.

Chłopcy

1

   Żarska  Jagoda

1

Mendela Antoni

2

Wiatrowska Aleksandra

2

Cybula Leon

3

Pacyno Marcelina

3

Piechowski Szymon

4

Rychter Maja

4

Kwiatkowski Piotr

5

Szymczyk Nadia

5

Dębski Ignacy

6

Tomaszewska Sonia

6

Lewański Szymon

7

Kukla Anna

7

Malek Łukasz

8

Spierewka Kinga

8

Rokicki Tymoteusz

9

Rybarczyk Marta

9

Rudnk Franciszek

10

Chmielewska Hanna

10

Mularczyk Szymon

11

Żabińska Aleksandra

11

Baranowski Borys

12

Lorek Julita

12

Żabiński Bartosz

 

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018:

PLIKI DO POBRANIA

 

Ulice z obwodu Szkoły Podstawowej Nr 2 zatwierdzone Uchwałą Nr XXVI/257/2017 Rady Miejskiej w Bytowie z dnia 1 lutego 2017r.

1. Aleksandra Majkowskiego
2. Bursztynowa
3. Floriana Ceynowy
4. Franciszka Sędzickiego
5. Gdańska
6. Henryka Sienkiewicza
7. Jeziorna
8. Juliana Tuwima
9. Juliana Ursyna Niemcewicza
10. Kazimierza Przerwy-Tetmajera
11. Kolonia Jeziorki
12. Konstantego I. Gałczyńskiego
13. Ks. Dr Bernarda Sychty
14. Ks. Dr. Bolesława Domańskiego
15. Ks. Jerzego Popiełuszki
16. Leona Kruczkowskiego
17. Leopolda Staffa
18. Lucjana Szenwalda
19. Marii Dąbrowskiej
20. Michała Mostnika
21. Przemysłowa
22. Słoneczna
23. Stanisława Wyspiańskiego
24. Szczęśliwa
25. Św. Filipa Neri
26. Św. Krzysztofa
27. Wesoła
28. Władysława Broniewskiego
29. Xawerego Dunikowskiego
30. Zofii Nałkowskiej
31. Zwycięstwa32. Rzepnica:
- Bolesława Chrobrego
- Czerwonego Kapturka
- Fryderyka Chopina
- Gen. Ludwika Mierosławskiego
- Henryka Wieniawskiego
- Ignacego Jana Paderewskiego
- Jana III Sobieskiego
- Jana Styp-Rekowskiego
- Jasia I Małgosi
- Jaśminowa
 -Karola Szymanowskiego
 -Kazimierza Wielkiego
- Kopciuszka
 -Królewny Śnieżki
- Ks. Jerzego Popiełuszki
- Kubusia Puchatka
- Liliowa
- Magnolii
- Margaretki
- Różana
- Stanisława Moniuszki
- Stefana Batorego
- Szewczyka Dratewki
- Św. Huberta
- Św. Krzysztofa
- Św. Wojciecha
- Tulipanowa
- Władysława Jagiełły
- Władysława Łokietka
- Wrzosowa

 

 

 

 

 

Comments are closed.