album1

Usługi dodatkowe

Album Jubileuszowy

Naszym sztandarowym pomysłem są Albumy Jubileuszowe.
Jeżeli chcecie sprawić radość jubilatom i dać możliwość niezapomnianej wycieczki w przeszłość, zamówcie u nas realizację Albumu Jubileuszowego.

Jubileusz 18-stych, 40-stych, 50-tych, 60-tych urodzin, Rubinowe Gody (40 rocznica ślubu) czy też Złote Gody (50 rocznica ślubu) to znakomita okazja na podsumowania i wspomnienia minionych lat. Album, w którym jubilaci odnajdą nie tylko fotografie, ale również różnego rodzaju dokumenty i wspomnienia swoich bliskich, jest niezapomnianą pamiątką. Wszystko zależy od możliwości i chęci zlecającego stworzenie takiego fragmentu historii.

Wykonaliśmy już wiele takich wspomnieniowych albumów i wiemy, że dla zleceniodawcy nie jest to łatwa praca. Trzeba poświęcić sporo czasu na wyszukanie zdjęć, starych i aktualnych dokumentów, świadectw, wspomnień bliskich i przyjaciół, dyplomów, odznaczeń itp. rzeczy, które dotyczą jubilata czy też jubilatów. Taka praca daje wiele satysfakcji.

Do wyboru macie Państwo wiele formatów albumów, eleganckie lub klasyczne okładki, ozdobne etui. Jest wiele możliwości dostosowania albumu do Waszych potrzeb.

Bezcenny jest wyraz zaskoczenia, a potem radości z otrzymanej pamiątki. Takiego prezentu nikt nie jest w stanie przewidzieć!!!

album-emilia

album-stanislaw

Kopiowanie kaset na DVD
lub wersja cyfrowa na Pendriva

Oferujemy Państwu możliwość archiwizacji na płytach DVD lub Blu-ray zleconych materiałów archiwalnych nagranych na kasetach VHS, miniDV, VHS-c, Video8, Digital8, SVHS itp.

Stare kasety, a szczególnie te nieużywane, mają tendencje do rozmagnesowywania się, a co za tym idzie zaniku obrazu czy dźwięku. Dlatego warto pomyśleć już teraz o zabezpieczeniu swoich bezcennych nagrań.

Używamy tylko sprawdzonych nośników DVD i pendrive. Digitalizacja odbywa się na wysokiej klasy sprzęcie co daje gwarancję jakości kopii cyfrowej.

Atrakcyjne ceny.

wideofilmowanie, fotografia, wesela, komunie, itp… Bytów i okolice.