dsc_3247

Fotografia

Od wielu lat fotografujemy Młode Pary w tym najważniejszym dla nich dniu. Chcemy, aby nasze zdjęcia pokazywały realia wesela, dlatego tak bardzo fascynuje nas zastana chwila, a nie wyreżyserowane sytuacje. Zdajemy sobie sprawę, że czas na kadry w plenerze w trakcie wesela jest ograniczony, dlatego staramy się to robić szybko i sprawnie, bazując na doświadczeniu i znajomości terenu. Daje to możliwość wykonania niepowtarzalnych ujęć nie odciągając zbytnio Pary Młodej od gości weselnych.

Nasz fotograf zjawi się o umówionej godzinie i będzie obecny przez całą uroczystość weselną. Po tradycyjnym pierwszym tańcu, zabierze Was na krótki spacer po okolicy i wykona serię zdjęć plenerowych. Swoją pracę zakończy po oczepinach.

Istnieje możliwość wykonania sesji plenerowej w innym terminie w okolicach Bytowa.

Jesteśmy także otwarci na Wasze propozycje i oczekiwania.

Zdjęcia wykonujemy wysokiej klasy sprzętem fotograficznym firmy Nikon. Każde poddane jest obróbce cyfrowej, a całość otrzymują Państwo na płycie DVD z okolicznościowym nadrukiem.

Poniżej mały fragment przykładowego reportażu weselnego. Jeżeli chcielibyście zobaczyć bardziej aktualne reportaże ślubne zapraszamy do nas. Wystarczy się umówić 🙂

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny. Tel. 604 938 380

wideofilmowanie, fotografia, wesela, komunie, itp… Bytów i okolice.