Category: SzkolnaTV

Bezpieczne ferie zimowe.

Szkolne koło TV przygotowało dla was krótki program szkoleniowy dotyczący zasad bezpiecznego zachowania się w czasie ferii zimowych.

Bądź bezpieczny w ferie zimowe!!!

Czy wiecie że? Jelenie

Rozpoczynamy cykl krótkich programów tematycznych. Na początek dowiedzcie się czegoś o jeleniach.

Czy wiecie że? Jelenie

Ślubowanie Klas Pierwszych 2014

Relacja z Ślubowania Klas Pierwszych w 2014 r.
Ślubowanie

Bo życie najważniejsze jest.

Dnia 11 grudnia odbyła się w naszej szkole Wieczornica pt.”Bo życie najważniejsze jest.” Oczywiście nasze koło TV było tam i utrwaliło to wydarzenie. Film znajdziecie na stronie www.okiemdziecka.edu.pl. Zapraszamy do oglądania.
relacja wideo

LipDup naszej szkoły

Koło TV przy szkole SP2  nagrało techniką lipdup klip prezentujący SP2 Bytów… W nagraniu wzięła udział cała szkoła wraz z gronem pedagogicznym. Efekty możecie podziwiać na filmie..

Szkolne koło TV dziękuje wszystkim uczniom i nauczycielom za pomoc w nagraniu.

LipDup SP2 Bytów

Szkolna TV już w Internecie

Uruchomiona została strona internetowa naszej szkolnej tv. Będziecie tam mogli zobaczyć zrealizowane przez naszych uczniów prace filmowe o różnej tematyce. Niektóre wesołe a niektóre poważna. Wszystkie są jednak pomysłem dzieci i przez nie realizowane. Zapraszamy. Na początek reklamówka naszej szkoły :) Więcej prac naszych uczniów na stronie Okiem Dziecka TV

Klip

Szkolna TV

W naszej szkole zaczęło działalność szkolne koło TV. W tym roku w sierpniu Stowarzyszenie Żywa Szkoła otrzymało dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego na projekt „Okiem Dziecka – organizacja koła zainteresowań w zakresie filmu” w ramach działania „Wzmocnienie konkurencyjności i utrzymanie atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa” na zakup potrzebnego sprzętu. Odpowiedni sprzęt zasilił naszą szkołę i G1 w Bytowie. Opiekunami naszego koła zastali pani Joanna Kowalik i pan Krzysztof Melchert. Efekty pracy Szkolnego TV będziemy zamieszczać na szkolnej stronie i na stronie projektu www.okiemdziecka.pl