Konkurs plastyczny „Jesień w oczach dziecka”

Chętni uczniowie z klas I-III uczęszczający do świetlicy szkolnej pod opieką Pani Anny Duda wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Jesień w oczach dziecka.” Wszystkie prace uczniowie wykonali samodzielnie w świetlicy wykorzystując min. kredki, mazaki, wycinanki, bibułę, kolorowy papier, ozdobne kolorowe listki, kartki piankowe. Wykonane prace zostały wysłane do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gierałtowicach. Celem konkursu było zwrócenie uwagi uczniów na piękno barw jesiennego krajobrazu.

Prace wykonali:

-Tymon Cyrzan kl. I c

- Ola Bukowska kl. II a

- Milena Dekoszczak-Rudnik kl. II a

-Jan Tarnowski kl. II a

- Stanisław Sommerfeld kl. II a

- Malwina Skorwider kl. II c

- Karina Marciniak II c

- Tina Szewel II b

- Marika Laska kl. III a

Na konkurs napłynęło aż 2349 prac z 276 placówek, ukazujących piękno jesiennej przyrody. Pomimo tego, że prace naszych uczniów były wykonane starannie nie udało się im zająć żadnego miejsca w konkursie.   Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymają nagrody pocieszenia.  Gratulujemy.

bdr bty bty bty