II SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

W sobotę 7 maja 2022r. w naszej szkole odbył się II Szkolny Turniej Szachowy. Wzięło w nim udział 21 uczestników – uczniów naszej szkoły. Każdy z uczestników rozegrał 7 partii szachowych. Zawody sędziował p. Zdzisław Pelowski z Lipusza. Aż trójka zawodników zdobyła 6 punktów. To, w kogo ręce trafił puchar zadecydowały szczegóły poszczególnych partii, a pary w kolejnych partiach wygenerował odpowiedni program do zawodów szachowych.

Mistrzem II Szkolnego Turnieju Szachowego został obrońca tytułu Michał Kaszubowski – uczeń klasy 3c. GRATULUJEMY!!!. Pozostałym zawodnikom również GRATULUJEMY udziału w turnieju, zdobytych punktów i uplasowanych miejsc. Oto lista zawodników wg osiągniętych wyników:

Uczeń, który zajął I miejsce otrzymał puchar, dyplom i nagrodę. Uczniowie do V miejsca włącznie również otrzymali dyplomy i nagrody. Zaś pozostali uczestnicy – drobne upominki. Za ufundowanie nagród dziękujemy Dyrektorowi i Radzie Szkoły, zaś p. Adamowi Wiatrowskiemu serdeczne podziękowania za ufundowane soczki i mleko w kartonikach, którymi uczniowie raczyli się w przerwach, pomiędzy partiami.