Dzień Świętego Walentego

Kochani, chcemy zadbać o swoje dobre samopoczucie i relacje w świetlicy i uświetnić Dzień Świętego Walentego wręczaniem kartek walentynkowych. Oficjalnie ogłaszamy, że startuje Świetlicowa Poczta Walentynkowa dla klas I-III.

Już dziś zacznijcie przygotowywać kartki.

Od środy (01.02.) w świetlicy szkolnej będzie stało pudełko, do którego można będzie do poniedziałku (13.02.) włącznie wrzucać miłe słowa dla drugiej osoby. Kartki muszą być włożone do zaklejonych kopert i wyraźnie zaadresowane w następujący sposób: imię, nazwisko i klasa osoby, do której piszecie.
 Prosimy, aby kartki były niezwykłe, a wyznania szczere i nietuzinkowe. By to nie były tylko kartki dla zakochanych;) ale byście pisali do siebie od serca to, kogo i czego Wam brakuje przez to, że nauka czasami wygląda inaczej. Taką kartką możecie sprawić komuś ogromną radość i wywołać mocniejsze bicie serca.
 PS. Pamiętajcie, że kartki mogą być wykonane własnoręcznie, bądź kupione lub mogą to być tylko zapisane słowa. Obowiązuje pełna kultura słowna.

Panie ze świetlicy szkolnej.
poczta-800x445