WOŚP

W piątek 12go stycznia w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Członkowie Samorządu Uczniowskiego kwestowali w klasach. Dwójka z nich: Maciej Bodnar i Filip Byczkowski zostali w tym roku wolontariuszami WOŚP i otrzymali od Pana Jurka Owsiaka identyfikatory i puszki. Na długiej przerwie o godz. 10.25 rozpoczęła się na holu głównym licytacja gadżetów, którą poprowadził Pan Jacek Wiczkowski. W tym roku zlicytowana została koszulka Jakuba Błaszczykowskiego z jego autografem za sumę 1520 zł oraz szaliki i zdjęcia Jakuba Błaszczykowskiego wraz z autografem. Licytacja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Wpływy z licytacji zasiliły puszki wolontariuszy.
Wszystkim, którzy okazali serce i wsparli w tym roku WOŚP serdecznie dziękujemy!!!!
dav dav
DSC_0497   DSC_0543DSC_0511DSC_0520