YOU CAN DANCE NOWA GENERACJA- GŁOSUJEMY!!!

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Sympatycy Szkoły!

Uczniowie Naszej Szkoły uczestniczą w konkursie You Can Dance – Nowa Generacja organizowanym przez Telewizję Polską S.A., z siedzibą w Warszawie. Inicjatywę, patronatem honorowym objął Minister Edukacji i Nauki. W konkursie zwycięża 10 szkół, które do 5 marca o godz. 23:59 zdobędą największą ilość głosów. Każdy głosujący musi wybrać 3 Prace Konkursowe, aby jego głos był ważny. Dodatkowo, spośród trzech wybranych Prac Konkursowych, należy wskazać jedną, która otrzyma od głosującego podwójny głos.

Głosowanie będzie anonimowe i ogólnodostępne. Wyniki poznamy 6 marca 2023 roku

Dlatego zwracamy się z prośbą o oddanie głosów pod Naszym filmem. Mamy ogromną prośbę, aby rozpowszechnić informację wśród rodziny i znajomych.
Dzieciaki włożyły mnóstwo pracy i poświęciły swój wolny czas. Doceńmy ich starania. GŁOSUJMY RAZEM!

Link do filmu:

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego oglądania

Patrycja Dawidowska i Magdalena Czerwonka

uid_dc8b454383ed45f9bcccdb48e2c05b48_width_499_play_0_pos_0_gs_0_height_280