Mistrzostwa Powiatu – Unihokej

W dniu 04.11.2013 na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w unihokeju dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział po cztery zespoły z naszego powiatu, które wcześniej zwycięsko przebrnęły przez rozgrywki gminne. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły (mistrz gminy Bytów 2013) gościła u nas zawodniczki zTuchomia, Lipnicy, Świerzna. W kategorii chłopców w rozgrywkach wzięły udział drużyny z SP 1 Miastko, SP Kramarzyny, SP Ugoszczoraz drużyna chłopców z naszej szkoły (mistrz gminy Bytów 2013). Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

W kategorii dziewcząt  najlepszą okazała się drużyna z Lipnicy, która wygrała dwa  pojedynki, jeden zremisowała i awansowała do półfinału wojewódzkiego. Gratulujemy temu zespołowi i życzymy jak najlepszych wyników w dalszej rywalizacji. Oto wyniki poszczególnych meczy:

1.      SP 2 Bytów – SP Lipnica 0:1

2.      SP Tuchomie – SP Świerzno 3:0

3.      SP 2 Bytów – SP Tuchomie 0:0

4.      SP Lipnica – SP Świerzno 2:0

5.      SP 2 Bytów – SP Świerzno 3:0

6.      SP Tuchomie- SP Lipnica 1:1

Ostateczna kolejność:

1. SP Lipnica– awans do półfinału wojewódzkiego
  2. SP Tuchomie
  3. SP 2 Bytów
  4. SP Świerzno

Zespół dziewcząt znaszej szkoły grał w następującym składzie: Ania Duda, Agata Mielewczyk, Klaudia Peplińska, Laura Bujak, Kinga Sobisz, Natalia Braksator a opiekunem był panSebastian Brucki.

W kategorii chłopców poziom rozgrywek był bardzo wyrównany  i walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego meczu. Najlepszą drużyną okazali się chłopcy z Kramarzyn, którym gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w dalszej rywalizacji. W meczach padały następujące wyniki:

1. SP 1 Miastko – SP Kramarzyny 1:3
    2. SP Ugoszcz– SP 2 Bytów 1:0
    3. SP 1 Miastko – SP Ugoszcz 1:0
    4. SP 2 Bytów – SP Kramarzyny 0:5
    5. SP 1 Miastko – SP 2 Bytów 0:3
    6. SP Kramarzyny- SP Ugoszcz 3:2

Ostateczna kolejność:

1. SP Kramarzyny– awans do półfinału wojewódzkiego
  2. SP Ugoszcz
  3. SP 2 Bytów
  4. SP 1 Miastko

Zespół chłopców z naszej szkoły składał się z następujących zawodników: Remik Brzeziński, Radek Malek, Patryk Stencel, Filip Kaiser, Adam Spiczak – Brzeziński, Maks Wirkus, Wiktor Skwierawski i Adam Szmidtkea opiekunem był pan Sebastian Brucki.