Konkurs „Pierwsza pomoc przedmedyczna”

21.05.2015r. i 28.05.2015r. odbył się w naszej szkole konkurs pt. „Pierwsza pomoc przedmedyczna”. Brali w nim udział uczniowie kl. IV -VI, którzy musieli wykazać się wiedzą, np: jak udzielić pierwszej pomocy po wypadku, ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej, przeprowadzić RKO ( Resuscytacja krążeniowo – oddechowa). naszym ekspertem w dziedzinie ratownictwa był p. Łojek – ratownik medyczny w bytowskim szpitalu .

W pionie klas IV najlepsza okazała się drużyna z kl. IV f w składzie Laura Greinke, Łukasz Smorawski, Wojciech Wichłacz

W pionie klas V wygrała klasa V a, którą reprezentowali: Mateusz Witak, Zuzanna Stencel, Damian Cyrson.

Z klas VI najlepsza okazała się drużyna z klasy VI a w składzie : Agnieszka Brzozecka , Dawid Rożek, Amelia Winiarska.

Wszystkim drużynom gratulujemy wysokiego poziomu wiedzy i zapraszamy za rok !