WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA KLAS I-III Z OKAZJI 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI pt. „ PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA.”:

WYNIKI  SZKOLNEGO  KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA KLAS I-III Z OKAZJI 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI pt. „ PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA.”:

Komisja dnia 5.11.2018r wyłoniła zwycięskie  prace konkursowe:

MIEJSCA I:

Marta Tymosz kl.IIc

Tymoteusz Rokicki kl.IId

Robert Wozniak klk.IIc

MIEJSCA II:

Igor Łukowicz kl.Ic

Dorian Nowociński kl.IIb

Kinga Malek kl.Ia

MIEJSCA III:

Julian Wnuk-Lipiński kl.Ia

Zuzanna Syldatk kl.Id

Ksawery Trzebiatowski kl.IIa

WYRÓŻNIENIA:

Lena Cała kl.IIc, Bartłomiej Majer kl.Id, Jan Olek kl.Ic, Sonia Tomaszewska kl.IId, Aleksander Grabowski kl.Ic, Paweł Kobus kl.Ia, Agata Karpińska kl.IIc, Amelia Zwara kl.IIc, Oskar Trzebiatowski kl.Ib, Nadia Szymczyk kl.IId, Lila Cichosz kl.Id, Róża Sylka kl.IIIc, Alicja Megier kl.Id, Hubert Bober kl.IIIc, Julia Pawlak kl.IIIc, Magdalena Lemann kl.IIc, Ola Stachlewicz kl.Id, Aleksander Tryba kl.Ic, Paweł Rybarczyk kl.IIIc, Milena Trzebiatowska kl.Ia, Julian Durawa kl.IIc.

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na najbliższym Apelu szkolnym z okazji 100-lecia Niepodległości Polski. Gratulujemy!

Organizatorzy:

A.Gańska-Lipińska, K.Strojk   Współorganizatorzy:  A.Duda, K.Gliszczyńska-Węsierska, A.Czuba.