Konkurs recytatorski

27.11.2018 r. w Bibliotece Miejskiej w Bytowie odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski – związany z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Po przejściu szkolnych eliminacji do finału zakwalifikowały się 3 uczennice naszej Szkoły. W Konkursie Recytatorskim w sumie wzięło udział 6 osób (z klas VIII z różnych bytowskich szkół podstawowych oraz z III klas gimnazjalnych). Recytatorzy prezentowali wysoki poziom przygotowania do konkursu. Ocenie Jury podlegały: opanowanie pamięciowe, dykcja, tempo mówienia oraz umiejętność interpretowania tekstu.

Wśród wyłonionych przez Jury zwycięzców  III miejsce zajęła uczennica naszej Szkoły Hanna Bartosiewicz.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, artystycznego talentu, wrażliwości na słowo poetyckie, a przede wszystkim wielkiej odwagi. Życzymy ciągłego rozwijania pasji i zdolności recytatorskich.