FESTIWAL WESOŁEJ PIOSENKI

W ostatnim dniu stycznia w świetlicy szkolnej odbył się „Festiwal Wesołej Piosenki”  dla klas II-III. Dzieci zaprezentowały piosenki z repertuaru dziecięcego.  W festiwalu wzięło udział  jedenastu uczestników. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali  swoje utwory na wysokim poziomie. Jury miało ciężkie zadanie. Jednak po wielu intensywnych naradach, wyłoniło laureatów.  Pierwsze miejsce wyśpiewała  Julia Jaworska z klasy III c piosenką „Familijny blues”.  Kolejne miejsca zajęli:  II  miejsce Oliwia Pietrzak z klasy III b („Święty uśmiechnięty”),  III miejsce Mateusz Witak z klasy  III a                („A w karnawale”).  Jury postanowiło  przyznać wyróżnienia trzem dziewczynkom: Lucynie Sabadach z klasy III d, Annie Maikowskiej z klasy III c oraz Klaudii Wojach z klasy III d.

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz jury dziękujemy   a laureatom gratulujemy