Mikołajki 2019

W ciągu ostatnich tygodni  w naszej szkole popołudniami  dużo się działo. Grupa zaangażowanych nauczycieli przygotowała świąteczne ozdoby i dekoracje. Nie sposób opisać, ile brystolu, kolorowego papieru, brokatu, wstążek przewinęło się przez ręce naszych dekoratorów.      W mgnieniu oka w naszej szkole pojawiały się renifery, elfy, bałwanki, bombki, sanie z prezentami, choinki, prezenty. W stworzeniu świątecznej atmosfery zaangażowani byli również nasi uczniowie, którzy zaopatrzyli naszą szkolę w potrzebne materiały do wykonania ozdób i dekoracji. Efekt wszystkich przygotowań jest niesamowity. Nasza szkoła zamieniła się w bajkową krainę i z niecierpliwością oczekiwała wizyty św. Mikołaja.

Tak też się stało. W dniu 6 grudnia do naszej szkoły przybył  św. Mikołaj, który rozdał dzieciom słodkie co nieco i zgodził się na małą sesję zdjęciową :)