Turniej BRD

W piątek 19 kwietnia w naszej szkole odbył się gminny etap  konkursu wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. W turnieju tym uczestniczyło 16 drużyn trzyosobowych: 9 ze Szkół Podstawowych i 7 z Gimnazjów. Zawodnicy rywalizowali  w dwóch etapach, pierwszy to test wiedzy, drugi to jazda rowerem po torze przeszkód.  I miejsce w kategorii Gimnazjum zajął Jakub Fabczak  z Gimnazjum w  Lipnicy , I miejsce w kategorii Szkół Podstawowych zajął Jakub Jaworski ze Szkoły Podstawowej w Pomysku Wielkim. Spośród uczestników wyłoniono reprezentacje, które będą reprezentowały nasz powiat w finale wojewódzkim. A będą to z uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Pomysku Wielkim oraz uczniowie z Gimnazjum w Lipnicy.

Gratulujemy!!