Gramy z WOŚP

Szkoła Podstawowa nr 2 również w tym roku włączyła się w zbiórkę pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera pieniądze na sprzęt potrzebny do leczenia chorób płuc.
We wtorek i środę 23 i 24 stycznia na holu głównym Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariusza zbierali pieniądze do puszek. Uczniowie mogli nabyć w Kawiarence przepyszne wypieki przygotowane przez naszych rodziców lub znaleźć dla siebie coś ciekawego na Pchlim Targu.  W środę na długiej przerwie p. Jacek Wiczkowski poprowadził licytację piłek i koszulek z autografami piłkarzy i piłkarek z Wolfsburga.
Konto bytowskiego sztabu WOŚP zasiliła kwota 4118,68 zł
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji za bezinteresowną pomoc, empatię, zaangażowanie, wytrwałość, entuzjazm, hojność i szczodrość.
W grupie siła, a jednocząc się zdziałaliśmy dużo dobrego dla innych!!!
”Gramy, bo gramy do końca świata i jeden dzień dłużej. A wygrywamy, bo gramy z sercem!!!!” – Jerzy Owsiak