Dzień Matki w I b

W czwartek 22 maja 2014r. odbyła się uroczystość klasowa z okazji Dnia Matki.

Z tej okazji uczniowie klasy I b wraz z wychowawczynią zaprosili swoje mamy na godzinę 17.00 do sali nr 9, aby obejrzały część artystyczną pt. „Marzenia Mamy”. Uczniowie pięknie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Umiejętności taneczne zaprezentowała grupa dziewczynek, która uczęszcza na zajęcia szkółki tańca „Fantazja”. Wszystkie mamy często nagradzały swoje pociechy oklaskami.

W miłej atmosferze, przy aromatycznej kawie i słodkim poczęstunku zaproszeni goście wysłuchali wyników ankiety pt. „Moja mama – jaka jest?”.

Na zakończenie uroczystości mamy rozpoznawały swoje portrety, które pięknie dekorowały tablicę.

Impreza była udana, a pamiątkowe zdjęcia będą na długo miłym wspomnieniem z tego wydarzenia.